Sezonas

Lentelės

Pos Komanda GM W L HW HL PPG PPG A Diff SER L5 PTS
1 Marijampolės Sūduva-Mantinga 30 24 6 14 2 80.9 73.1 7.8 +4 + + + + - 54
2 Šakių Vytis 30 22 8 13 3 88.6 81.9 6.7 +5 + + + + + 52
3 Telšių Telšiai 30 19 11 14 2 81.6 77.2 4.4 +1 + - - + - 49
4 Palangos Kuršiai 30 18 12 8 8 84.3 81.4 2.9 -3 - - - + + 48
5 Joniškio Delikatesas 30 18 12 12 4 82.7 78.9 3.8 +2 + + - - + 48
6 Minsko Tsmoki-2 30 18 12 0 0 77.8 75.5 2.3 +1 + - + + - 48
7 Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis 30 16 14 9 7 79.9 79.1 0.8 -1 - + + - + 46
8 Vilniaus Perlas 30 16 14 10 6 82.3 79.6 2.7 -2 - - + + + 46
9 Šilutės Šilutė 30 15 15 9 7 84.4 84.3 0 +3 + + + - + 45
10 Gargždų SC 30 14 16 9 7 81.7 78.3 3.4 -3 - - - + + 44
11 Kauno Žalgiris-2 30 13 17 7 9 79.5 81.4 -1.9 +3 + + + - - 43
12 Tauragės krepšinio klubas 30 13 17 10 6 76.8 79.4 -2.6 -1 - + - - - 43
13 Jonavos Sintek-Jonava 30 10 20 7 9 81.5 83.4 -2 +1 + - - + - 40
14 Mažeikių Ereliai 30 10 20 9 7 77.8 82.6 -4.7 -1 - + - - - 40
15 Molėtų Ežerūnas 30 9 21 5 11 72.6 83.8 -11.2 -4 - - - - + 39
16 Kauno KTU 30 5 25 3 13 70.8 83.2 -12.4 -2 - - + - - 35

GM – žaistos rungtynės, W – pergalės, L – pralaimėjimai, HW – pergalės namie, HL – pralaimėjimai namie, PPG – per rungtynes vidutiniškai pelnomi taškai, PPG A – varžovų vidutiniškai pelnomi taškai, Diff – vidutinis skirtumas tarp įmestų ir praleistų taškų, Ser – paeiliui laimėtos (+) arba pralaimėtos (-) rungtynės, L5 – paskutinės penkerios rungtynės (+ laimėta, - pralaimėta), PTS – turnyriniai taškai.

* dviem ar daugiau komandoms surinkus po lygiai pergalių, pirmiausia žiūrimos tarpusavio rungtynių baigtys ir taškų santykiai.

 
Turnyrinė lentelė
I grupė
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis 3
Gargždų SC 0
Šilutės Šilutė 2
Jonavos Sintek-Jonava 3
Vilniaus Perlas 0
Molėtų Ežerūnas 3
Joniškio Delikatesas 3
Kauno Žalgiris-2 0
II grupė
Šakių Vytis 3
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis 0
Telšių Telšiai 3
Jonavos Sintek-Jonava 0
Palangos Kuršiai 3
Molėtų Ežerūnas 1
Marijampolės Sūduva-Mantinga 3
Joniškio Delikatesas 2
Pusfinaliai
Šakių Vytis 77
Telšių Telšiai 76
Marijampolės Sūduva-Mantinga 86
Palangos Kuršiai 79
Dėl III vietos
Palangos Kuršiai 66
Telšių Telšiai 73
Dėl I vietos
Marijampolės Sūduva-Mantinga 77
Šakių Vytis 69