Sezonas

Lentelės

Pirmoji grupė
Pos Komanda GM W L HW HL PPG PPG A Diff SER L5 PTS
1 Šakių Vytis 42 32 10 19 2 89.2 82.0 7.2 +1 + - + - + 74
2 Marijampolės Sūduva-Mantinga 42 30 12 18 3 82.7 76.3 6.5 +1 + - - + + 72
3 Palangos Kuršiai 42 26 16 13 8 84.7 81.9 2.8 -1 - + + - - 68
4 Telšių Telšiai 42 25 17 16 5 83.1 79.1 4 -1 - + + + + 67
5 Šilutės Šilutė 42 22 20 14 7 86.1 85.7 0.4 +1 + - + - + 64
6 Vilniaus Perlas 42 21 21 12 9 83.7 82.6 1.1 -1 - + - + - 63
7 Joniškio Delikatesas 42 21 21 14 7 83.7 83.3 0.4 +2 + + - - - 63
8 Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis 42 20 22 11 10 80.7 81.5 -0.8 -3 - - - + - 62

Antroji grupė
Pos Komanda GM W L HW HL PPG PPG A Diff SER L5 PTS
1 Gargždų SC 40 22 18 14 6 82.3 77.9 4.4 +3 + + + - + 62
2 Kauno Žalgiris-2 40 19 21 11 9 79.7 81.0 -1.3 -2 - - + - + 59
3 Molėtų Ežerūnas 40 18 22 10 10 76.4 82.0 -5.6 +2 + + - - + 58
4 Jonavos Sintek-Jonava 40 17 23 11 9 84.0 84.4 -0.5 -2 - - + + + 57
5 Tauragės krepšinio klubas 40 17 23 11 9 76.6 79.1 -2.5 +3 + + + - + 57
6 Mažeikių Ereliai 40 13 27 10 10 78.6 82.6 -4 -1 - + - - - 53
7 Kauno KTU 40 5 35 3 17 72.1 85.4 -13.3 -14 - - - - - 45

GM – žaistos rungtynės, W – pergalės, L – pralaimėjimai, HW – pergalės namie, HL – pralaimėjimai namie, PPG – per rungtynes vidutiniškai pelnomi taškai, PPG A – varžovų vidutiniškai pelnomi taškai, Diff – vidutinis skirtumas tarp įmestų ir praleistų taškų, Ser – paeiliui laimėtos (+) arba pralaimėtos (-) rungtynės, L5 – paskutinės penkerios rungtynės (+ laimėta, - pralaimėta), PTS – turnyriniai taškai.

* dviem ar daugiau komandoms surinkus po lygiai pergalių, pirmiausia žiūrimos tarpusavio rungtynių baigtys ir taškų santykiai.

 
Turnyrinė lentelė
I grupė
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis 3
Gargždų SC 0
Šilutės Šilutė 2
Jonavos Sintek-Jonava 3
Vilniaus Perlas 0
Molėtų Ežerūnas 3
Joniškio Delikatesas 3
Kauno Žalgiris-2 0
II grupė
Šakių Vytis 3
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis 0
Telšių Telšiai 3
Jonavos Sintek-Jonava 0
Palangos Kuršiai 3
Molėtų Ežerūnas 1
Marijampolės Sūduva-Mantinga 3
Joniškio Delikatesas 2
Pusfinaliai
Šakių Vytis 77
Telšių Telšiai 76
Marijampolės Sūduva-Mantinga 86
Palangos Kuršiai 79
Dėl III vietos
Palangos Kuršiai 66
Telšių Telšiai 73
Dėl I vietos
Marijampolės Sūduva-Mantinga 77
Šakių Vytis 69