Nuotr.: Sūduva-Mantinga
Nuotr. Sūduva-Mantinga
Marijampolės vyrų krepšinio komanda „Sūduva-Mantinga“ antradienio rytą pradėjo kiek kitaip nei įprasta. Sūduviečiai dalyvavo pirmą kartą Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) iniciuotame atvirų durų dienos renginyje.
 Rugsėjo 6-ąją pirmą kartą Lietuvoje vyko visuotinė krepšinio atvirų durų diena, kurioje dalyvauti pakviestos visos šalies krepšinio mokyklos.
 „Šio renginio tikslai – populiarinti krepšinį, sudominti vaikus krepšiniu, skatinti Lietuvos krepšinio bendruomenės tarpusavio bendradarbiavimą, regionų bei miestų tapatinimą su vietos krepšinio komanda, – sakė projekto koordinatorius Martynas Račkauskas. – Labai smagu, kad dauguma krepšinio mokyklų su entuziazmu atsiliepė į šią iniciatyvą ir parengė labai įvairias programas”.
Prie iniciatyvos prisijungė ir Marijampolės žaidimų sporto mokykla.
 Kiekviena krepšinio mokykla sudarė savo programą, tačiau iš esmės mokyklose vaikams buvo leista pajusti, kas yra krepšinis, vyko įvairūs konkursai, susitikimai su treneriais ir krepšinio asmenybėmis.
Prie šios iniciatyvos prisidėjo ir žinomi Lietuvos krepšininkai ir krepšininkės Jonas Valančiūnas, Antanas Kavaliauskas, Gintarė Petronytė bei Kamilė Nacickaitė.
„Sūduvos-Mantingos“ komandą atstovavo Marius Valukonis, Aurimas Kieža, Tautvydas Kliučinykas, Gintautas Matulis ir komandos naujokas Ernestas Ežerskis.
„Ši šventė yra reikalinga kiekvienam vaikui, nes matydamas vyresnius žaidžiant jiems atsiranda motyvacija ir noras tobulėti“, - teigė Gintautas Matulis.
Daugiau vaizdų iš renginio žiūrėkite video reportaže:

 

 

Rodyti komentarus
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 0

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
 
Turnyrinė lentelė
I grupė
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis 3
Gargždų SC 0
Šilutės Šilutė 2
Jonavos Sintek-Jonava 3
Vilniaus Perlas 0
Molėtų Ežerūnas 3
Joniškio Delikatesas 3
Kauno Žalgiris-2 0
II grupė
Šakių Vytis 3
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis 0
Telšių Telšiai 3
Jonavos Sintek-Jonava 0
Palangos Kuršiai 3
Molėtų Ežerūnas 1
Marijampolės Sūduva-Mantinga 3
Joniškio Delikatesas 2
Pusfinaliai
Šakių Vytis 77
Telšių Telšiai 76
Marijampolės Sūduva-Mantinga 86
Palangos Kuršiai 79
Dėl III vietos
Palangos Kuršiai 66
Telšių Telšiai 73
Dėl I vietos
Marijampolės Sūduva-Mantinga 77
Šakių Vytis 69