Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionai garbingai pasirodė R. Sargūno taurės finale, kuriame tik po atkaklios kovos rezultatu 74:91 (14:21, 17:28, 23:15, 27:20) nusileido šeimininkams Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkams.

Nuo pat pradžių „Sūduva-Mantinga“ nė kiek nenusileido savo varžovams – įpusėjus pirmajam kėliniui vienu tašku pirmavo „Lietkabelis“ (10:11). Visgi, ilgai netrukus „Lietkabelis“ įjungė aukštesnę pavarą ir pradėjo didinti savo pranašumą, kuris antrajame kėlinyje tapo triuškinantis (23:42).

„Sūduva-Mantinga“ antrojoje rungtynių pusėje nenuleido rankų ir pradėjo švelninti savo atsilikimą, o prieš lemiamą ketvirtį jis siekė 10 taškų (54:64). Ketvirtajame kėlinyje marijampoliečiai kilo į lemiamą šturmą ir ėmė artėti, o likus žaisti tris minutes „Sūduvos-Mantingos“ deficitas ištirpo iki 5 taškų (69:74). Visgi, tai buvo viskas, ką Marijampolės komandai pavyko pasiekti – užtikrintai rungtynėse finišavę panevėžiečiai iškovojo A. Sargūno taurę finalą laimėję rezultatu 91:74.

„Sūduva-Mantinga“: G. Matulis 17, A. Kieža 13, E. Šaulys ir A. Udras po 11, M. Valukonis 10.

„Lietkabelis“: M. Lukauskis 19, S. Galdikas 15, Ž. Janavičius ir D. Tarolis po 11, Ž. Skučas 10.