Nuotr.: Facebook
Nuotr. Facebook

Draugiškas krepšinio turnyras Druskininkuose antradienį baigėsi nedraugiškai. Dvikovoje tarp Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ ir Surguto „Ugra“  rungtynės buvo nutrauktos.

 

Esant lygiam rezultatui 54:54, „Sūduvos-Mantingos“ žaidėjas Evaldas Šaulys išprovokavo priešininkų pražangą, po kurios kilo nemenkas chaosas. Įsiaudrinęs rusų treneris, nepaklusęs teisėjų raginimams nusiraminti,  sulaukė techninės pražangos, po kurios suirutė aikštelėje tapo dar didesnė.

„Ugra“ ekipos treneris toliau garsiai keikdamasis ir reikšdamas nepasitenkinimą buvo nubaustas antra technine pražanga, po kurios jam liepta palikti aikštę. Po tokio žingsnio, Surguto komandos treneris eidamas link išėjimo, pakėlė visus savo žaidėjus ir išsivedė juos iš aikštės.

Rungtynės buvo nutrauktos esant lygiam rezultatui 54:54 bei liekant žaisti 6 minutes ir 28 sekundes iki ketvirtojo kėlinio pabaigos.

Surguto „Ugra“ komandai atstovauja lietuvis Linas Lekavičius.

Po trijų kėlinių „Sūduvos-Mantingos“ gretose E. Šaulys buvo pelnęs 14 taškų, M. Valukonis 12, A. Kieža 7.

Situaciją pakomentavo Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ gynėjas Tautvydas Kliučinykas, kuris net ir tokioje situacijoje sugebėjo į viską pažiūrėti su humoru.

„Rungtynės vyko taškas į tašką, ketvirtajame kėlinyje jau buvome psichologiškai „perlaužę“ rungtynes savo naudai, galbūt jie pabijojo toliau žaisti su mumis, nes manė jog pralaimės, todėl ir išėjo“,- šyptelėjo „Sūduvos-Mantingos“ gynėjas.

 

 

 

 


Rodyti komentarus
 
Turnyrinė lentelė
I grupė
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis 3
Gargždų SC 0
Šilutės Šilutė 2
Jonavos Sintek-Jonava 3
Vilniaus Perlas 0
Molėtų Ežerūnas 3
Joniškio Delikatesas 3
Kauno Žalgiris-2 0
II grupė
Šakių Vytis 3
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis 0
Telšių Telšiai 3
Jonavos Sintek-Jonava 0
Palangos Kuršiai 3
Molėtų Ežerūnas 1
Marijampolės Sūduva-Mantinga 3
Joniškio Delikatesas 2
Pusfinaliai
Šakių Vytis 77
Telšių Telšiai 76
Marijampolės Sūduva-Mantinga 86
Palangos Kuršiai 79
Dėl III vietos
Palangos Kuršiai 66
Telšių Telšiai 73
Dėl I vietos
Marijampolės Sūduva-Mantinga 77
Šakių Vytis 69