Nuotr.: Facebook
Nuotr. Facebook

Draugiškas krepšinio turnyras Druskininkuose antradienį baigėsi nedraugiškai. Dvikovoje tarp Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ ir Surguto „Ugra“  rungtynės buvo nutrauktos.

 

Esant lygiam rezultatui 54:54, „Sūduvos-Mantingos“ žaidėjas Evaldas Šaulys išprovokavo priešininkų pražangą, po kurios kilo nemenkas chaosas. Įsiaudrinęs rusų treneris, nepaklusęs teisėjų raginimams nusiraminti,  sulaukė techninės pražangos, po kurios suirutė aikštelėje tapo dar didesnė.

„Ugra“ ekipos treneris toliau garsiai keikdamasis ir reikšdamas nepasitenkinimą buvo nubaustas antra technine pražanga, po kurios jam liepta palikti aikštę. Po tokio žingsnio, Surguto komandos treneris eidamas link išėjimo, pakėlė visus savo žaidėjus ir išsivedė juos iš aikštės.

Rungtynės buvo nutrauktos esant lygiam rezultatui 54:54 bei liekant žaisti 6 minutes ir 28 sekundes iki ketvirtojo kėlinio pabaigos.

Surguto „Ugra“ komandai atstovauja lietuvis Linas Lekavičius.

Po trijų kėlinių „Sūduvos-Mantingos“ gretose E. Šaulys buvo pelnęs 14 taškų, M. Valukonis 12, A. Kieža 7.

Situaciją pakomentavo Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ gynėjas Tautvydas Kliučinykas, kuris net ir tokioje situacijoje sugebėjo į viską pažiūrėti su humoru.

„Rungtynės vyko taškas į tašką, ketvirtajame kėlinyje jau buvome psichologiškai „perlaužę“ rungtynes savo naudai, galbūt jie pabijojo toliau žaisti su mumis, nes manė jog pralaimės, todėl ir išėjo“,- šyptelėjo „Sūduvos-Mantingos“ gynėjas.

 

 

 

 


Rodyti komentarus
 
NKL
Telšių Telšiai 84
Marijampolės Sūduva-Mantinga 61
NKL
Marijampolės Sūduva-Mantinga 122
Tauragės krepšinio klubas 76
Turnyrinė lentelė
Telšių Telšiai 25 2
Marijampolės Sūduva-Mantinga 22 5
Šilutės Šilutė 19 8
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis 18 9
Kauno Žalgiris-2 14 13
Vilniaus Perlas 14 14
Joniškio Delikatesas 13 14
Šakių Vytis 13 14
Gargždų Gargždai 13 15
Palangos Kuršiai 11 16
Molėtų Ežerūnas 11 17
Mažeikių Ereliai 10 17
Jonavos BC Jonava 8 19
Šilalės Lūšis 7 20
Tauragės krepšinio klubas 6 21