Nuotr.:

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (6-1) Mezon-NKL pirmenybėse pratęsė Šakių „Vyčio“ (1-6) komandos agoniją.

Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai Suvalkijos derbyje Šakiuose 88:76 (33:26, 19:19, 15:14, 21:17) nukovė aikštelės šeimininkus ir savo pergalių seriją pratęsė iki šešių.

Susitikimas prasidėjo uraganiniu tempu. Mačo pradžioje abi ekipos didesnį dėmesį skyrė puolimui, o po pirmojo ketvirčio sūduviečiai turėjo septynių taškų pranašumą (33:26).

Situacija aikštelėje nesikeitė iki pat susitikimo pabaigos – Šakių komandos krepšininkai pavieniais bandymais vis šiek tiek sumenkindavo savo atsilikimą, tačiau susikaupusi Kiltinavičiaus kariauna sugebėjo išlaikyti saugų atstumą.

Šakių arenoje susirinkę „Vyčio“ sirgaliai savo palaikomos komandos šturmo taip ir nebeišvydo. Iki mačo pabaigos likus 3 minutėms, sūduviečių persvara dar šoktelėjo iki trylikos taškų (82:69), o šeimininkai iki finalinės sirenos savo deficitą sugebėjo apkarpyti tik minimaliai.

Šiose rungtynėse pilnavertiškai padėti jau galėjo traumas išsigydę Antanas Udras bei įžaidėjas Dominykas Domarkas.

Po šios pergalės sūduviečiai ir toliau dalinasi pirmąją vietą su Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ komanda. Tuo metu „Vytis“ lieka viena iš dviejų čempionato autsaiderių.

„Vytis“: Paulius Beliavičius 25, Marijus Užupis 20, Tadas Sebežiovas 10.

„Sūduva-Mantinga“: Aurimas Kieža 20 (9 atk. kam.), Gintautas Matulis 18, Ernestas Ežerskis 15, Evaldas Šaulys 14.