Nuotr.:

Pasirodymą Regionų krepšinio lygos (RKL) A divizione tęsiantys Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ dubleriai trečią savaitgalį iš eilės iškovojo vieną pergalę ir patyrė vieną pralaimėjimą.

Abi rungtynes jaunieji sūduviečiai šįkart žaidė išvykoje. Penktadienį Kaune marijampoliečiai 73:80 buvo priversti pripažinti Kauno „LSU-Atleto“ pranašumą.

Rezultatyviausiai Marijampolės komandos gretose šiose rungtynėse žaidė Paulius Gvazdaitis, kuris per 32 minutes pelnė 24 taškus, atkovojo 8 kamuolius ir surinko 28 naudingumo balus.

Neblogai jam talkino ir žaidžiančiojo trenerio pareigas laikinai einantis Žilvinas Kuklierius, kuris pelnė 16 taškų. Jis taip pat atkovojo 2 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Andrius Globys ir Mantas Varnagiris pridėjo po 8 taškus.

Kauniečius į priekį vedė 31 tašką pelnęs Žygimantas Jocys.

„Sūduva-Mantinga-2“ atsitiesė kitą dieną Kuršėnuose. Svečiuose marijampoliečiai 70:62 nugalėjo vietos „Grafų baldus-KA Saulę“.

Paulius Gvazdaitis ir šį kartą buvo naudingiausias svečių komandos gretose. Jis per 22 minutes pelnė 15 taškų, atkovojo 10 kamuolių ir surinko 27 naudingumo balus.

Žilvinas Kuklierius pridėjo 14 taškų, 6 atkovotus kamuolius ir tiek pat rezultatyvių perdavimų. 12 taškų pridėjo Mantas Stankevičius.

Šeimininkų gretose išsiskyrė 15 taškų pelnęs Jurgis Šventickas.

Po šešių turų marijampoliečiai savo sąskaitoje turi 3 pergales ir tiek pat pralaimėjimų. Su šiuo rezultatu jaunieji sūduviečiai 16 komandų turnyrinėje lentelėje žengia devinti.