Nuotr.:

Evaldas Šaulys ir Rytis Juknevičius buvo per žingsnį nuo dvigubų dublių, o jų vedama Marijampolės (25-6) „Sūduvos-Mantingos“ komanda Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) įsirašė pergalę.

Pirmenybių čempionai svečiuose 92:73 (25:16, 19:13, 21:22, 27:22) užtikrintai nugalėjo „Telšių“ (20-11) ekipos krepšininkus.

Marijampoliečiai dviženklį pranašumą susikrovė dar pirmajame kėlinyje, kada Šaulys pataikė du tritaškius, „Sūduva-Mantinga“ spurtavo 12:4 ir buvo priekyje 23:13.

Vėliau Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai laimėjo atkarpą 13:2 bei pirmavo dvigubai 36:18.

Trečiojo kėlinio pabaigoje po Emilijaus Gumuliausko taiklių baudų „Telšiai“ buvo sumažinę atsilikimą iki devynių taškų – 51:60, bet ketvirtajame ketvirtyje titulą ginanti „Sūduva-Mantinga“ vėl šovė į priekį.

Svečiai spurtavo 13:4 ir įgiję 20-ies taškų pranašumą atgal nebesižvalgė – 88:68.

Be keitimų žaidęs Šaulys pelnė 23 taškus ir atkovojo 9 kamuolius, o Juknevičiaus sąskaitoje – 15 taškų bei 9 rezultatyvūs perdavimai.

„Telšiai“: Ignas Razutis 15, Mindaugas Norkus 15, Laurynas Kaveckis 13.

„Sūduva-Mantinga“: Evaldas Šaulys 23 (9 atk. kam.), Antanas Udras 17, Rytis Juknevičius 15 (9 rez. perd.), Gintautas Matulis 15, Kinu Rochfordas 11.