Nuotr.: Aistė Biskytė
Nuotr. Aistė Biskytė

Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkams Mezon-NKL lyderių mūšis problemų nesukėlė. Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai Klaipėdoje 90:74 (26:19, 20:18, 29:14, 19:19) susitvarkė su Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ komanda.

Marijampolės klubui tai buvo jau ketvirtoji pergalė iš eilės.

Vienomis rungtynėmis daugiau sužaidę Klaipėdos krepšininkai po šių rungtynių ir vėl kiek atitolo nuo čempionate lyderiaujančios Marijampolės ekipos. Dabar komandas skiria trys pergalės, o „Sūduva-Mantinga“ savo rezerve dar turi vienas rungtynes.

„Sūduva-Mantinga“ savo pajėgumą pademonstravo jau pirmomis susitikimo minutėmis. Uraganiniu puolimu mačą pradėję marijampoliečiai pirmą penkių minučių atkarpą laimėjo net 17:3.

Vėliau Ryčio Vaišvilos auklėtiniai sugebėjo atsigauti ir antrajame kėlinyje po Evaldo Lengvino baudų metimų, skirtumas tarp komandų sumenko iki dviejų taškų (28:30).

Visgi visus klausimus Mezon-NKL čempionai išsprendė trečiajame kėlinyje, kurį laimėjo 29:14 ir po trijų kėlinių buvo priekyje 75:51.

Šiose rungtynėse „Sūduvos-Mantingos“ gretose debiutavo komandos naujokas Darius Griškėnas. Buvęs „Delikateso“ lyderis debiutinėse rungtynėse per 27 minutes pelnė 5 taškus (1/8 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 3 kamuolius bei atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų.

Šiose rungtynėse sūduviečiams puikiai sekėsi mesti iš toli. Svečiai pataikė 15 tolimų metimų iš 31, kuomet šeimininkai realizavo tik 9 tritaškius.

„Sūduva-Mantinga“ taip pat labiau brangino kamuolį ir padarė tik 8 klaidas, kuomet „Nafta-Uni-Akvaservis“ klydo dvigubai dažniau.

„Nafta-Uni-Akvaservis“: Mindaugas Stašys 22, Evaldas Lengvinas 14, Edvinas Alunderis 9 (12 atk. kam.).

„Sūduva-Mantinga“: Gintautas Matulis 21, Kinu Rochfordas 16, Antanas Udras 14, Evaldas Šaulys 13, Dominykas Domarkas 11, Rytis Juknevičius 10.