Nuotr.:

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ viešnagę Estijoje pradėjo pergalingomis nuotaikomis. Suvalkijos sostinės krepšininkai „Valga cup“ taurės atidaryme 92:70 (24:14, 30:27, 17:17, 21:12) nugalėjo Valmieros „Glass/Via“ komandą.

Marijampolės ekipa reikalus tvarkyti pradėjo jau per pirmuosius du kėlinius, kai susikrovė dviženklę persvarą (54:41). Antroje mačo dalyje Ryčio Vaišvilos auklėtiniai sugebėjo išlaikyti sukauptą pranašumą ir pergalės iš savo rankų vėliau nebepaleido.

Marijampoliečių gretose rezultatyviausiai rungtyniavo du žaidėjai – Ignas Labutis ir Antanas Udras, kurie pelnė po 21 tašką.

Kiek naudingiau sužaidė Udras, kuris, pridėjęs 4 atkovotus kamuolius, surinko 19 naudingumo balų. Tuo metu Labutis iš žaidimo atakavo beveik idealiai (7/7 dvit., 1/2 trit., 4/5 baud. met.), atkovojo 2 kamuolius ir surinko 17 naudingumo balų.

Naudingiausiai pasirodė 20 naudingumo balų surinkęs Rokas Stankevičius. Jis per 23 minutes pelnė 18 taškų (7/9 dvit., 0/2 trit. 4/5 baud. met.), atkovojo 5 kamuolius ir pridėjo 4 rezultatyvius perdavimus.

Turnyro finale sūduviečiai susikaus su estų „Valga“ ir „Turiba“ komandos iš Latvijos poros nugalėtojais.