Nuotr.: Vytenis Skroblas
Nuotr.:
Nuotr.:
Nuotr.:

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (1-0) titulo gynybą 2017-2018 metų sezone pradėjo pergale namuose.

Ryčio Vaišvilos auklėtiniai pirmose sezono rungtynėse namie 91:78 (27:22, 23:12, 19:21, 22:23) nugalėjo Jonavos komandą (0-2) ir čempionate įsirašė pirmąją pergalę.

Laimėdama Marijampolės ekipa svečius iš Jonavos paliko be pergalių.

Intriga šiose rungtynėse gyvavo iki trečiojo kėlinio vidurio, kai Jonavos komandos legionierius Nnaebuka Anyaroah pataikė iš toli ir sušvelnino savo komandos atsilikimą iki keturių taškų (49:53).

Vis tik netrukus marijampoliečiai trumpą atkarpą laimėjo 7:2 ir vėl kiek atsiplėšė (60:51). Vėliau Nerijaus Zabarausko kariauna dar kartą sumažino deficitą, tačiau aikštės šeimininkai ketvirtį laimėjo pelnydami devynis taškus be jokio atsako, ir taip susigrąžino dviženklę persvarą (69:55).

Ketvirtasis kėlinys komandoms tebuvo formalumas. Jonava susitikime daugiau taip ir nesumažino skirtumo, kad į rungtynes sugrįžtų intriga, o „Sūduvos-Mantingos“ treneris Vaišvila Suvalkijoje debiutavo pergale.

Šiose rungtynėse Marijampolės klubas didžiąją rungtynių dalį vertėsi vos septynių žaidėjų pagalba. Robertas Subotkevičius rungtyniavo vos 4 minutes.

Sunkiausiai sulaikomas šįkart buvo „Sūduvos-Mantingos“ aukštaūgis Antanas Udras, pelnęs 22 taškus (8/9 dvit., 1/1 trit., 3/4 baud. met.) ir atkovojęs 8 kamuolius.

Kitas rungtynes Marijampolės ekipa žais Tauragėje, kur šeštadienį susitiks su vietos ekipa.

„Sūduva-Mantinga“: Antanas Udras 22 (8 atk. kam.), Andrius Aleksandrovas ir Ignas Labutis po 14, Rokas Stankevičius 13, Žygimantas Šimonis 11.

Jonava: Nnebuka Anyaroah 21, Martynas Pacevičius 11, Lukas Grabauskas ir Mykolas Dieninis po 9.