Nuotr.:

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (9-2) savo pergalių Mezon NKL pirmenybėse seriją pratęsė iki keturių.

Suvalkijos sostinės krepšininkai namų rungtynėse 86:61 susitvarkė su „Telšių“ (6-5) pasipriešinimu ir čempionate iškovojo devintąją pergalę.

Rungtynes sūduviečiai perlaužti sugebėjo trečiajame kėlinyje. Po ilgosios pertraukos atkutusio Igno Labučio vedami suvalkiečiai laimėjo atkarpą 14:3 ir po spurto padidino savo atotrūkį iki dviženklio skaičiaus (57:42).

Tai ir buvo esminis rungtynių persilaužimas. Vėliau Žemaitijos krepšininkai arčiau priartėti jau nebesugebėjo, ir intriga į rungtynes nebesugrįžo.

Šiose rungtynėse abi komandos naudojo nedideles rotacijas. Marijampolės komandoje rungtyniavo aštuoni krepšininkai, o telšiškių gretose – septyni.

Tai buvo pirmosios rungtynės po dviejų savaičių pertraukos sugrįžusiam Antanui Udrui. Vienas Marijampolės komandos lyderių šiose rungtynėse per 29 minutes pelnė 19 taškų (5/10 dvit., 2/5 trit., 3/7 baud. met.) bei atkovojo 9 kamuolius.

Tuo metu rezultatyviausiai Marijampolės komandoje žaidė Žygimantas Šimonis, kuris pelnė 24 taškus (5/7 dvit., 4/7 trit., 2/2 baud. met.). Jis taip pat atkovojo 13 kamuolių bei atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

„Sūduva-Mantinga“: Žygimantas Šimonis 24, Ignas Labutis 22, Antanas Udras 19.

„Telšiai“: Kajus Okmanas 14, Mantvydas Stašelis 12, Emilijus Gumuliauskas 9.