Nuotr.: V.Skroblas
Nuotr. V.Skroblas

Pergalingai po praėjusios savaitės nesėkmės atsitiesusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ Mezon NKL pirmenybėse iškovojo dar vieną laimėjimą.

Suvalkijos sostinės krepšininkai namie 83:76 (16:20, 21:16, 15:23, 31:17) nugalėjo „Tauragės“ klubą.

Šios rungtynės buvo pažymėtos „Sūduvos-Mantingos“ veterano Aurimo Kiežos sugrįžimu. Praėjusių metų pavasarį kelio traumą patyręs marijampolietis į aikštelę pirmąkart žengė tik šiame susitikime.

Sugrįžimo rungtynėse A. Kieža pelnė 2 taškus (1/2 dvit., 0/1 baud. met.) bei po kartą sugriebė po krepšiu ir perėmė kamuolį.

Tiesa, nepaisant džiugių sugrįžimo nuotaikų, „Sūduva-Mantinga“ šiame susitikime turėjo problemų, mat ketvirtasis kėlinys prasidėjo septynių taškų šeimininkų deficitu (52:59).

Vis tik marijampoliečiai lemiamame ketvirtajame kėlinyje perėmė iniciatyvą į savo rankas – kėlinio viduryje atkarpa laimėta 7:2, ir komandas teskyrė vienas taškas (67:68).

Netrukus įvyko ir rezultato persvėrimas, kuomet likus kiek mažiau nei dviems minutėms po tolimą metimą pataikė Andrius Aleksandrovas ir Antanas Udras (78:73).

Per likusią rungtynių dalį Marijampolės klubas iniciatyvos iš savo rankų nebeišleido ir iškovojo dar vieną pergalę.

Dėl traumos „Sūduvos-Mantingos“ gretose vis dar negali rungtyniauti vienas lyderių Ignas Labutis.

„Sūduva-Mantinga“: Žygimantas Šimonis 18, Antanas Udras 16 (10 atk. kam.), Tautvydas Kliučinykas 13, Rokas Stankevičius 12.

„Tauragė“: Paulius Morkeliūnas 22, Paulius Parachomikas 13, Liudas Valantinas 10.


Rodyti komentarus
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 0

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
 
Turnyrinė lentelė
Aštuntfinaliai
Jonavos Jonava 3
Telšių Telšiai 1
Kauno Žalgiris-2 3
Kauno KTU 0
Mažeikių Ereliai 3
Vilniaus Perlas 1
Tauragės krepšinio klubas 3
Molėtų Ežerūnas 2
Ketvirtfinaliai
Kauno Žalgiris-2 3
Šilutės Šilutė 2
Šakių Vytis 3
Jonavos Jonava 0
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis 3
Mažeikių Ereliai 1
Tauragės krepšinio klubas 0
Marijampolės Sūduva-Mantinga 3
Dėl 3 Vietos
Šakių Vytis 90
Marijampolės Sūduva-Mantinga 76
Dėl 1 vietos
Kauno Žalgiris-2 57
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis 68