Nuotr.:

Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ dubleriams praėjusį savaitgalį nepavyko iškovoti nė vienos pergalės.

Penktadienį Andriaus Kardišausko auklėtiniai svečiuose 72:74 nusileido Ukmergės „Olimpo“ komandai.

Rezultatyviausiai šiame susitikime marijampoliečių komandoje rungtyniavęs Domantas Senda pelnė 20 taškų (5/8 dvit., 3/7 trit., 1/3 baud. met.). D. Senda taip pat atkovojo 4 kamuolius, atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų ir surinko 19 naudingumo balų.

Taip pat dviženklius taškų skaičius marijampoliečiams rinko Robertas Subotkevičius (16), Jaunius Davniukas (15) ir Mantas Gelčius (13).

Varžovų komandai Darius Stonkus pelnė 24 taškus (8/10 dvit., 2/8 trit., 2/4 baud. met.).

Dubleriams nepasisekė ir šeštadienio rungtynėse, kuriose „Sūduva-Mantinga-2“ susitiko su „Kretingos“ komanda. Marijampoliečiai per pratęsimą nusileido 103:110.

Šiame susitikime žibėjo D. Sendos ir J. Davniuko tandemas, kartu pelnęs 40 taškų.

„Sūduva-Mantinga-2“: Jaunius Davniukas 22, Domantas Senda 18, Robertas Subotkevičius 17, Gytis Sutkus 12, Kasparas Berenis ir Mantas Gelčius po 10.

„Kretinga“: Rytis Zabita 23, Tadas Maželis 21, Aidas Viskontas ir Martynas Airočius po 19, Albertas Valiulis po 15.

Šiuo metu dubleriai RKL čempionate savo sąskaitoje turi 11 pergalių ir rikiuojasi 12-oje pozicijoje.


Rodyti komentarus
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 0

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
 
Turnyrinė lentelė
Aštuntfinaliai
Jonavos Jonava 3
Telšių Telšiai 1
Kauno Žalgiris-2 3
Kauno KTU 0
Mažeikių Ereliai 3
Vilniaus Perlas 1
Tauragės krepšinio klubas 3
Molėtų Ežerūnas 2
Ketvirtfinaliai
Kauno Žalgiris-2 3
Šilutės Šilutė 2
Šakių Vytis 3
Jonavos Jonava 0
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis 3
Mažeikių Ereliai 1
Tauragės krepšinio klubas 0
Marijampolės Sūduva-Mantinga 3
Dėl 3 Vietos
Šakių Vytis 90
Marijampolės Sūduva-Mantinga 76
Dėl 1 vietos
Kauno Žalgiris-2 57
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis 68