Nuotr.: V.Skroblas
Nuotr.: V.Skroblas
Nuotr.: V.Skroblas
Nuotr.: V.Skroblas
Nuotr.: V.Skroblas
Nuotr.: V.Skroblas
Nuotr.: V.Skroblas
Nuotr.: V.Skroblas
Nuotr.: V.Skroblas
Nuotr.: V.Skroblas

Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkai Mezon NKL reguliarųjį sezoną baigė užtikrinta ir solidžia pergale. 

Marijampolės klubas savo sirgalių akivaizdoje 94:69 nepaliko didelių vilčių Mažeikių „Ereliams“ ir iškovojo jau devintąją pergalę iš eilės.

Suvalkijos sostinės krepšininkai jau nuo pat susitikimo pradžios pradėjo diktuoti savo sąlygas ir norą reguliarųjį sezoną baigti pergalingai – „Sūduva-Mantinga“ rungtynes pradėjo spurtu 13:2.

Tokia atkarpa jau pirmomis rungtynių minutėmis davė toną visam susitikimui. Marijampolės klubas lyg ant sparnų nutolo į priekį ir be didelio vargo triumfavo rungtynėse.

Marijampoliečiai šiame susitikime prarado viso labo 8 kamuolius, kai „Ereliai“ – 21. Sūduviečiai pataikė ir dukart daugiau tolimų metimų 10.

Rezultatyviausiai šiame susitikime Marijampolės komandos gretose rungtyniavo komandos kapitonas Marius Valukonis, pelnęs 15 taškų (5/7 dvit., 0/1 trit., 5/8 baud. bet.). 

Dabar Marijampolės klubas turės bent dviejų savaičių pertrauką, mat kaip antra geriausia reguliariojo sezono komanda ji praleis aštuntfinalio dvikovą, iškart šokdama į ketvirtfinalį.

„Sūduva-Mantinga“: Marius Valukonis 15, Antanas Udras 12, Tautvydas Kliučinykas, Žygimantas Šimonis ir Rokas Stankevičius po 11. 

„Ereliai“: Tomas Zdanavičius (14 atk. kam.) 23, Tadas Pažėra ir Nerijus Barauskas po 11.


Rodyti komentarus
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 0

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
 
Turnyrinė lentelė
Aštuntfinaliai
Jonavos Jonava 3
Telšių Telšiai 1
Kauno Žalgiris-2 3
Kauno KTU 0
Mažeikių Ereliai 3
Vilniaus Perlas 1
Tauragės krepšinio klubas 3
Molėtų Ežerūnas 2
Ketvirtfinaliai
Kauno Žalgiris-2 3
Šilutės Šilutė 2
Šakių Vytis 3
Jonavos Jonava 0
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis 3
Mažeikių Ereliai 1
Tauragės krepšinio klubas 0
Marijampolės Sūduva-Mantinga 3
Dėl 3 Vietos
Šakių Vytis 90
Marijampolės Sūduva-Mantinga 76
Dėl 1 vietos
Kauno Žalgiris-2 57
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis 68