Nuotr.: V.Skroblas
Nuotr. V.Skroblas

Jau šį savaitgalį Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ pradės kovas Mezon NKL ketvirtfinalio serijoje, o antradienio vakarą marijampoliečiai dar spėjo sužaisti kontrolines rungtynes.

Antradienio popietę sūduviečiai vyko į Kėdainius, kur draugiškame susitikime grūmėsi su aukščiausios Lietuvos krepšinio lygos (LKL) klubu – „Nevėžiu“.

Susitikime su šeimininkais Marijampolės klubui pavyko iškovoti pergalę – 91:88 (20:26, 22:25, 26:21, 23:16).

Po trečiojo kėlinio „Sūduva-Mantinga“ dar turėjo keturių taškų deficitą (68:72), tačiau ketvirtąjį kėlinį laimėjo 23:16 ir iškovojo pergalę.

Rezultatyviausiai Ryčio Vaišvilos auklėtinių gretose rungtyniavo Žygimantas Šimonis, pelnęs 16 taškų (4/5 dvit., 2/3 trit., 2/2 baud. met.).

Dvigubu dubliu išsiskyrė ir komandos kapitonas Marius Valukonis, kuris pelnė 11 taškų (5/10 dvit., 1/4 baud. met.) ir atkovojo 12 kamuolių.

Kovoje su LKL klubu „Sūduva-Mantinga“ dominavo po krepšiais, kovą dėl kamuolių laimėdama 44-27.

„Sūduva-Mantinga“: Žygimantas Šimonis 16, Ignas Labutis 13, Tautvydas Kliučinykas 12, Marius Valukonis 11 (12 atk. kam., Antanas Udras 9, Martynas Zigmantavičius 8 (5 rez. perd.).

„Nevėžis“: Jamesas Woodardas 18, Aleksandras Zacharovas 17, Giedrius Staniulis ir Lesteris Medfordas po 9, Gintautas Matulis ir Gabrielius Maldūnas po 8.