Nuotr.: Aistė Biskytė
Nuotr. Aistė Biskytė

"Sūduvos-Mantingos" dublerinė komanda vadovaujama vyr. trenerio Andriaus Kardišausko pradėjo Regionų krepšinio lygos (RKL) batalijas. Sūduviečių jaunimas savaitgalį sužaidė dvejas čempionato rungtynes ir abejose pasidalino po vieną pergalę ir vieną pralaimėjimą.

Penktadienį "Sūduva-Mantinga-2" namuose priėmė "Kelmę". Sezono atidarymo rungtynėse prireikė pratęsimo, po kurio marijampoliečiai laimėjo rezultatu 98:92 (29:24, 7:19, 21:21, 26:19, 15:9).

Dubleriai banguotose rungtynės ne vieną kartą pirmavo ir vijosi savo varžovus. Namuose rungtyniaujanti "Sūduva-Mantinga-2" po trijų kėlinių atsilikinėjo 7 taškų skirtumu, tačiau lemiamą ketvirtį sugebėjo laimėti 26:19 ir išplėšti pratęsimą.

Pratęsimo metus solidžiau atrodę šeimininkai užtikrintai iškovojo pirmąją pergalę.

Mūsiškių gretose rezultatyviausias buvo 23 taškus pelnęs Domantas Senda, 22 pridėjo Jaunius Davniukas, po 15 taškų pelnė Aidas Kuzminskas ir Manta Gelčius, 1 pridėjo Robert Subotkevič.

Varžovų gretose naudingiausiai žaidė Arvydas Čepulis, Aivaras Galkauskas ir Lukas Sėjūnas, pelnę atitinkamai 23,20 ir 16 taškų.

Jau kitą dieną dubleriai vyko į Klaipėdą, kur metė iššūkį "LCC" komandai, tačiau patyrė pralaimėjimą rezultatu 91:68 (23:14, 24:15, 19:21, 25:18) ir namo teko grįžti tuščiomis.

Jau nuo pirmųjų minučių "Sūduvai-Mantingai-2" teko vytis šeimininkus turint dviženklį deficitą. Skirtumas tarp komandų toliau augo, o įpusėjus rungtynėms tapo solidus - 47:29.

Po pertraukėlės Sūduviečiams buvo pavykę nežymiai priartėti ir net laimėti kėlinuką 21:19, tačiau to buvo mažai. "LCC" ketvirtąjį kėlinį vėl sužaidė solidžiau (25:18) ir privertė dublerius patirti pirmąją nesėkmę RKL čempionate.

Šį kartą marijampoliečių gretose vėl rezultatyviausiais buvo Jaunius Davniukas (15) ir Robert Subotkevič (15). 10 taškų pridėjo Aidas Kuzminskas,  po 8 pelnė Domantas Senda ir Gytis Sutkus.