Nuotr.: V.Skroblas
Nuotr. V.Skroblas

Po nesėkmingos praėjusios savaitės "Sūduvos-Mantingos" dublerinė komanda reabilitavosi Kaune, kur rezultatu 84:80 (18:26, 31:14, 11:19, 24:21) palaužė "VDU" komandą ir įsirašė antrąją pergalę čempionate.

Sūduviečiai vangiai pradėjo rungtynes ir pralaimėjo pirmąjį kėlinuką rezultatu 26:18. Nuo pirmųjų minučių su varžovų zonine gynyba susidūrusi marijampoliečių komanda dažnai klydo. Antrajame kėlinyje dubleriams apsipratus prie varžovų diktuojamų sąlygų, "Sūduva-Mantinga-2" perėmė vadžias į savo rankas ir ne tik išlygino, bet ir persvėrė rezultatą, o po dviejų kėlinių pirmavo 49:40.

Po didžiosios pertraukos "VDU" sugrįžo į rungtynes ir įsivyravo lygiaverčių konkurentų dvikova.

"Sūduva-Mantinga-2" sėkmingiau sužaidė rungtynių pabaigą ir šventė pergalę rezultatu 84:80.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo po 24 taškus pelnę Domantas Senda ir Jaunius Davniukas. 21 tašką pridėjo Robert Subotkevič, dar 9 pelnė Vytautas Čėsna.

Varžovų gretose išsiskyrė 16 taškų pelnęs Ernestas Sederevičius, 14 pridėjo Erikas Mikužis.

"Žaidėme prieš gerai treniruotą komandą, turinčia lygiavertę sudėtį. Praėjusiame sezone jie turėjo labai gerą sudėtį, o šiais metais labai buksuoja ir keletą varžybų laimėjo vos kelių taškų skirtumu, o autsaiderių statusas jiems nelabai tinkamas. Šiose rungtynėse jie naudojo aukštą rotaciją ir visų rungtynių metu zoninį spaudimą nuo galinės iki galinės linijos. To pasekoje mes atlikome daug rezultatyvių perdavimų, pataikėme daug metimų iš po krepšio ir atakavome aukštu procentu. Antrajame kėlinyje suleidome mobilesnį penketą ir jų gynyba subyrėjo, dėl to turėjome labai sėkmingą atkarpą. Manau, jei varžovai būtų keitę taktiką, rungtynės galėjo pasisukti kita linkme, tačiau mes pripratome prie jų gynybos ir tai mums leido pasiekti pergalę",- teigė dublerių vyr. treneris Andrius Kardišauskas.