Nuotr.: V. Skroblas
Nuotr. V. Skroblas

Tauragės krepšinio klubo (5-8) krepšininkai Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) susitikime namuose 77:68 (18:14, 23:19, 15:18, 21:17) parklupdė Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ (9-4) ekipą.

 

Rungtynių žaidėjas

Taškai
11
Naudingumas
15
Rezultatyvūs perdavimai
5
Dvitaškiai
40%
2/5
 

 

Tauragiškiai pranašumą krovėsi laimėdami tris iš keturių rungtynių kėlinių.

Lemiamo ketvirčio pradžioje marijampoliečiai buvo priartėję ir komandas skyrė 3 taškai (55:58), tačiau spurtu 8:2 į priekį šovę šeimininkai atitolo bei kėlinio pabaigoje sutvarkę formalumus šventė pergalę 77:68.

Rezultatyviausiai šeimininkų gretose žaidė Raidas Nacius. Krepšininkas per 17 minučių pelnė 17 taškų (3/4 dvit., 3/4 trit., 2/2 baud. met.), atkovojo 1 kamuolį, išprovokavo 2 pražangas ir taip surinko 12 naudingumo balų.

Labai naudingai žaidė ir Paulius Morkeliūnas, surinkęs dvigubą dublį – įmetęs 14 taškų (5/13 dvit., 0/2 trit., 4/6 baud. met.) ir atkovojęs 10 kamuolių.

Svečių ekipoje labiausiai pasižymėjo Gediminas Navickas, pelnęs 17 taškų (1/3 dvit., 3/4 trit., 6/8 baud. met.), atkovojęs 4 kamuolius, atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus.

Tauragė: Raidas Nacius 17, Paulius Morkeliūnas 14 (10 atk. kam.), Mindaugas Stašys 11 (5 rez. perd.), Liudas Radavičius 10 (5 atk. kam.).

„Sūduva-Mantinga“: Gediminas Navickas 17, Žygimantas Šimonis 14, Aurimas Kieža 12, Justinas Jogminas 10, Antanas Bertašius 9 (6 atk. kam.).


 

Rodyti komentarus
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 0

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
 
Turnyrinė lentelė
I grupė
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis 3
Gargždų SC 0
Šilutės Šilutė 2
Jonavos Sintek-Jonava 3
Vilniaus Perlas 0
Molėtų Ežerūnas 3
Joniškio Delikatesas 3
Kauno Žalgiris-2 0
II grupė
Šakių Vytis 3
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis 0
Telšių Telšiai 3
Jonavos Sintek-Jonava 0
Palangos Kuršiai 3
Molėtų Ežerūnas 1
Marijampolės Sūduva-Mantinga 3
Joniškio Delikatesas 2
Pusfinaliai
Šakių Vytis 77
Telšių Telšiai 76
Marijampolės Sūduva-Mantinga 86
Palangos Kuršiai 79
Dėl III vietos
Palangos Kuršiai 66
Telšių Telšiai 73
Dėl I vietos
Marijampolės Sūduva-Mantinga 77
Šakių Vytis 69