Nuotr.: V. Skroblas
Nuotr. V. Skroblas

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) iškovojo trečiąją pergalę iš eilės.

 

Rungtynių žaidėjas

Taškai
15
Naudingumas
20
Baudų metimai
100%
8/8
Atkovoti kamuoliai
6
 

 

Suvalkijos sostinės klubas šį kartą svečiuose 82:59(19:17, 18:18, 19:13, 26:11) pranoko „Telšių“ klubą.

Marijampolės klubas pastaruoju metu išgyvena sėkmingą atkarpą, o tai įrodo ir sėkmingas ruožas – penkios pergalės per šešerias rungtynes.

Suvalkijos komanda ketvirtąjį kėlinį pradėjo turėdamas dar vienženklį pranašumą (56:48), tačiau netrukus sūduviečiai smeigė du tolimus metimus iš eilės ir nutolo (62:48).

Vėliau marijampoliečiai atgal nebesidairė – jie išsaugojo pranašumą ir pergalės iš savo rankų nebepaleido.

„Sūduvos-Mantingos“ gretose naudingiausiai rungtyniavo po 20 naudingumo balų surinkę Žygimantas Šimonis ir Edvinas Jezukevičius.

Tuo metu šeimininkų gretose neveikė toliašaudė artilerija – „Telšiai“ pataikė viso labo 4 tolimus metimus iš 28.

Kitas rungtynes suvalkiečiai žais rytoj, kai namie priims Jonavos „Sintek-Jonava“ komandą.

„Telšiai“: Mindaugas Norkus 17, Juozas Balčiūnas 12, Ignas Razutis 8.

„Sūduva-Mantinga“: Žygimantas Šimonis ir Edvinas Jezukevičius po 15, Aurimas Kieža 13, Gediminas Navickas 11, Aurimas Urbonas 10.

nklyga.lt informacija


Rodyti komentarus
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 0

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
 
Turnyrinė lentelė
I grupė
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis 3
Gargždų SC 0
Šilutės Šilutė 2
Jonavos Sintek-Jonava 3
Vilniaus Perlas 0
Molėtų Ežerūnas 3
Joniškio Delikatesas 3
Kauno Žalgiris-2 0
II grupė
Šakių Vytis 3
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis 0
Telšių Telšiai 3
Jonavos Sintek-Jonava 0
Palangos Kuršiai 3
Molėtų Ežerūnas 1
Marijampolės Sūduva-Mantinga 3
Joniškio Delikatesas 2
Pusfinaliai
Šakių Vytis 77
Telšių Telšiai 76
Marijampolės Sūduva-Mantinga 86
Palangos Kuršiai 79
Dėl III vietos
Palangos Kuršiai 66
Telšių Telšiai 73
Dėl I vietos
Marijampolės Sūduva-Mantinga 77
Šakių Vytis 69