Nuotr.: V. Skroblas
Nuotr. V. Skroblas

Pergalę Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) rungtynėse namuose iškovojo Marijampolės „Sūduva-Mantinga“, kurie rezultatu 70:59 (21:7, 18:16, 12:21, 19:15) įveikė  „Sintek-Jonavą“.

Rungtynių žaidėjas

Taškai
17
Naudingumas
24
Tritaškiai
100%
3/3
Dvitaškiai
75%
3/4
 

Svečiai nesėkmingai pradėjo mačą ir jau beveik po 4 minučių žaidimo atsilikdami dviženkle persvara (2:12). Per ketvirtį sukrapštę 7 taškus jonaviečiai turėjo net 14 taškų deficitą (7:21).

Pabudinti jonaviečius mėgino Rimantas Daunys. Po jo 7 taškų serijos „Sintek-Jonava“ sumažino atsilikimą iki 7 taškų (16:23). Tiesa, netrukus šeimininkai surengė dar vieną spurtą bei susigrąžino saugų pranašumą (32:18). Iki didžiosios pertraukos priartėti prie varžovų Murato Didino auklėtiniams nepavyko (23:39).

Antroje mačo dalyje gerai gynyboje dirbdami svečiai pristabdė varžovus ir priartėjo (30:39). „Sūduva-Mantinga“ atkuto ir dar sykį nutolo (47:33). Rankų nenuleidę jonaviečiai, vedami Ryčio Juknevičiaus, ketvirčio pabaigoje sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 7 taškų (44:51).

Antroje ketvirčio dalyje svečiai surengė marijampoliečių krepšio šturmą (59:65). Per likusias dvi minutes svečiai daugiau intrigos nesukūrė ir patyrė pralaimėjimą (59:70). 

Pralaimėjus "Kuršiams", Sūduviečiai tapo vienvaldžiais NKL lyderiais.

„Sūduva-Mantinga“: Žygimantas Šimonis 17, Gediminas Navickas 14, Edvinas Jezukevičius 12. 

„Sintek-Jonava“: Rytis Juknevičius 16, Augustinas Jankaitis 11, Martynas Pacevičius 9.

nklyga.lt informacija


Rodyti komentarus
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 0

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
 
Turnyrinė lentelė
I grupė
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis 3
Gargždų SC 0
Šilutės Šilutė 2
Jonavos Sintek-Jonava 3
Vilniaus Perlas 0
Molėtų Ežerūnas 3
Joniškio Delikatesas 3
Kauno Žalgiris-2 0
II grupė
Šakių Vytis 3
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis 0
Telšių Telšiai 3
Jonavos Sintek-Jonava 0
Palangos Kuršiai 3
Molėtų Ežerūnas 1
Marijampolės Sūduva-Mantinga 3
Joniškio Delikatesas 2
Pusfinaliai
Šakių Vytis 77
Telšių Telšiai 76
Marijampolės Sūduva-Mantinga 86
Palangos Kuršiai 79
Dėl III vietos
Palangos Kuršiai 66
Telšių Telšiai 73
Dėl I vietos
Marijampolės Sūduva-Mantinga 77
Šakių Vytis 69