Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

Mačo pabaigoje užtikrintai nuo baudų metimų linijos krepšį atakavę Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ (14-4) krepšininkai NKL čempionate pasiekė penktąją pergalę iš eilės. Ryčio Vaišvilos vadovaujama komanda svečiuose 69:65 (21:16, 14:13, 12:17, 22:19) pranoko Gargždų SC (8-10) ekipą.

8

Pergalė Gargžduose ir „Kuršių“ pralaimėjimas leido marijampoliečiams užtikrintai įsitvirtinti pirmoje vietoje. Dabar šias ekipas skiria jau dvi pergalės.

Prieš prasidedant paskutinei susitikimo minutei, Laurynas Lučinskas turėjo progą išlyginti rezultatą, tačiau realizavo tik vieną baudą iš dviejų – 63:64.

Kitoje atakoje Aurimą Urboną sustabdęs Vaidotas Pečiukas užsidirbo paprastą pražangą, o paskui ir techninę. Svečiai pataikė tris baudų metimus iš eilės ir atitrūko 67:63.

Po minutės pertraukėlės Arvydas Eitutavičius pelnė du taškus bei tada komandos apsikeitė netaikliais metimais. A. Urbonas išprovokavo dar vieną pražangą, į Suvalkijos klubo kraitį pridėjo du taškus ir taip įtvirtino pergalę – 69:65.

„Sūduva-Mantinga“ baudų metimais pelnė paskutiniuosius 8 iš 10 taškų.

"Gargždų SC": Laurynas Mikalauskas 18, Laurynas Lučinskas ir Simonas Serapinas (4/13 metimai, 7 atk. kam.) – po 11, Vaidotas Pečiukas 10.

„Sūduva-Mantinga“: Aurimas Kieža 17 (7 atk. kam.), Aurimas Urbonas 13, Antanas Bertašius, Edvinas Jezukevičius (4/12 metimai, 7 atk. kam.) ir Žygimantas Šimonis po 10.

nklyga.lt ir suduva-mantinga.lt informacija.