Nuotr.: V. Skroblas
Nuotr. V. Skroblas

Marijampolės "Sūduva-Mantinga-2" šį savaitgalį galėjo džiaugti net dviem pergalėmis. Tiesa, viena jų pasiekta neoficialiose rungtynėse. Marijampoliečiai penktadienį vyko į Ukmergę, kur jų laukė akistata su turnyrinės lentelės kaimynais "Olimpu". Itin rezultatyviose ir permainingose rungtynėse prireikė pratęsimo, tačiau šaltus nervus pademonstravę Sūduviečiai palaužė šeimininkus 96:94.

40-ties minučių rungtynėse Ukmergėje neužteko ir teko žaisti pratęsimą, po kurio pergale džiaugėsi svečiai. Marijampolės komandai rungtynių laimėti nesutrukdė ir pralaimėta kova dėl atšokusių kamuolių (36:49). Visgi, gera marijampoliečių gynyba išprovokavo net 19 varžovų klaidų, tuo tarpu pati "Sūduva-Mantinga-2" suklydo tik 9 kartus.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė 30 taškų pelnęs Domantas Senda, 21 tašką pridėjo Jaunius Davniukas, 20 - Robert Subotkevič sąskaitoje. 7 taškus pridėjo Tomas Kuzminskas, 6 taškus pelnė Aidas Kuzminskas, po 5 surinko Tomas Karalius ir Vytautas Čėsna, Mantas Varnagiris pridėjo 2 taškus.

Varžovų komandoje labiausiai išsiskyrė Edvinvas Lebeckas ir Mantas Vavilovas pelnę po 21 tašką.

Sekmadienį "MKML Kalėdos 2018" šventiniame renginyje dalyvavusi "Sūduva-Mantinga-2" iškovojo pergalę ir laimėjo šaunų prizą.

Itin rezultatyviose rungtynėse "Sūduva-Mantinga-2" nuo pat pirmųjų minučių įrodinėjo savo pranašumą, kuris trečiajame kėlinyje siekė 20 taškų. Visgi, intriga sugrįžo ketvirtajame kėlinyje, kai "MKML Kalėdinė" rinktinė, vedama Ernesto Sederevičiaus sugebėjo sumažinti atsilikimą iki keturių taškų (110:106), visgi, "Sūduva-Mantinga-2" per likusį laiką įtvirtino savo pranašumą ir šventė pergalę.

Mačo dalyviai buvo apdovanoti rėmėjų įsteigtomis dovanomis. Nugalėtojams atiteko pagrindinis prizas, kurį įsteigė Lietuvos krepšinio lyga - kvietimai visai komandai stebėti Karaliaus Mindaugo taurės turnyro finalinį ketvertą Vilniaus "Siemens" arenoje.

"Kalbant apie pergalę Ukmergėje, tai buvo svarbi pergalė išvykoje, prieš jauną ir talentingą komandą. Mūsų komanda pademonstravo charakterį, priešingai nei praėjusį savaitgalį. Noriu ir vėl pasidžiaugti jaunuoju ŽSM auklėtiniu Tomu Karaliumi, kuris antrajame kėlinyje padarė puikią atkarpą ir padėjo mums sumažinti deficitą bei po dviejų kėlinių įgyti pranašumą. Kalbant apie sekmadienio renginį, tai Tomas Kisieliauskas realiausias kandidatas į RKL, o gal net NKL iš visų mėgėjų lygos žaidėjų. Kalbant rimtai, po sunkių RKL kovų buvo smagu atsipalaiduoti ir smagiai praleisti sekmadienio vakarą su krepšinio bendruomene",- geromis emocijomis dalinosi vyr. treneris Andrius Kardišauskas.