Nuotr.: D. Lukšta
Nuotr. D. Lukšta

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ šiandien Mažeikiuose rezulatu 65:68 įveikė „Erelius“ bei iškovojo 20-ąją pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL). Marijampoliečiai nuo pat rungtynių pradžios diktavo savo sąlygas aikštelėje ir rungtynėms įpusėjus turėjo 11 taškų persvarą.

„Ereliai“ per likusius du kėlinius atotrūkį vis mažino, tačiau nervų karą pačioje susitikimo pabaigoje laimėjo marijampoliečiai.

Po rungtynių kalbėjęs „Sūduvos-Mantingos“ vyr. treneris Rytis Vaišvila pripažino, kad marijampoliečiai rungtynių kontrolę prarado įpusėjus antram kėliniui.

„Vaizdas aikštėje pasikeitė antrojo kėlinio viduryje. Atrodė, kad kontroliuojame rungtynes, turėjome nemažą persvarą, bet pradėjome žaisti po vieną, individualiai, pamiršome apie gynybą, koncentravomės tik ties puolimu, tas ir lėmė tokią rungtynių eigą.“

„Rungtynės galėjo pakrypti tiek „Erelių“ naudai, tiek mūsų. Jei antroje rungtynių pusėje būtume buvę tikslesni metant baudų metimus, gal viskas būtų klostęsi lengviau“ – pasakojo R. Vaišvila.