Nuotr.:

Edvinas Jezukevičius surengė 30 naudingumo balų šou, o jo vedama Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (23-5) paskutinėse Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) pirmojo reguliariojo sezono etapo rungtynėse išvykoje 75:66 (22:17, 17:18, 23:14, 13:17) pranoko Vilniaus „Perlą“ (15-13).

7

E. Jezukevičius pelnė 18 taškų (5/7 dvit., 1/2 trit., 5/6 baudos), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius pardavimus ir išprovokavo 7 pražangas.

Svečiai iniciatyvą perėmė po ilgosios pertraukos. Žygimantas Šimonis ir E. Jezukevičius pelnė po dvitaškį, Aurimas Kieža realizavo baudų metimus ir atkarpą 16:7 laimėjusi Marijampolės ekipa prieš ketvirtąjį kėlinį įgijo dviženklę persvarą – 62:49.

Po Aurimo Urbono keturių taškų ketvirtojo kėlinio pradžioje, atrodė, jog mačo baigtis bus aiški (66:49), tačiau charakterį parodęs „Perlas“ į tai atsakė spurtu 16:4 ir deificitą nurėžė iki 5 taškų – 65:70.

Vis tik E. Jezukevičius į tai atsakė tritaškiu, o A. Kieža paskutinę mačo minutę pataikė dvitaškį ir įtvirtino NKL lyderių pergalę (75:65).

„Perlas“: Robertas Keliačius (5/6 dvit., 12 atk. kam., 29 naud. bal.) ir Domantas Vilys (6/21 metimų) po 16, Augustas Marčiulionis 10.

„Sūduva-Mantinga“: Edvinas Jezukevičius 18 (5/7 dvit., 30 naud. bal.), Aurimas Urbonas 16 (5/6 dvit.), Aurimas Kieža 14 (5/7 dvit.), Tautvydas Kliučinykas 10.