Nuotr.: V. Skroblas
Nuotr. V. Skroblas

"Sūduva-Mantinga-2" RKL čempionate iškovojo dvi ypatingai svarbias pergales.

2019 vasario 8 d. Marijampolėje lankėsi turnyrinės lentelės dugne esanti Jonavos "Jonava-2" komanda. Šių rungtynių baigtis buvo nulemta jau pirmajame kėlinyje. Jį rezultatu 34:10 laimėjo šeimininkai ir nuo to momento nesižvalgė atgal ir iškovojo pergalę rezultatu 94:66 (34:10, 19:22, 23:13, 18:21). Šiose rungtynėse daug poilsio komandos lyderiai, nes jau šeštadienį laukė išvyka į Naująją Akmenę.

Rezultatyviausi žaidėjai:

"Sūduva-Mantinga-2": R. Subotkevič - 23, M. Gelčius - 18, D. Senda - 14.

"Jonava-2": J. Špokas - 18, S. Sakalauskas - 16, V. Varnelis - 14.

2019 vasario 9 d. N. Akmenėje laukė mūšis su "Akmenės SC - Grudita" dėl aukštesnių vietų turnyrinėje lentelėje. Rungtynės buvo labai atkaklios. Pirmąjį kėlinuką rezultatu 21:19 laimėjo svečiai, antrajame iniciatyvą perėmė akmėniškiai ir po dviejų kėlinių švieslentėje degė skaičiai 43:42 pastarųjų naudai. Vis tik antra rungtynių pusė priklausė sūduviečiams, kurie naudodami gilesnę rotaciją perėmė rungtynių kontrolę į savo rankas ir šventė užtikrintą pergalę rezultatu 83:70 (21:19, 21:24, 20:15, 21:12).

"Akmenės SC - Grudita": A. Žilinskas - 19, M. Valters - 16, M. Košelis - 14.

"Sūduva-Mantinga-2": A. Kuzminskas - 18, J. Davniukas - 16, R. Subotkevič - 14.

Vyr. trenerio Andriaus Kardišausko komentaras: "Savaitgalis buvo neblogas, pavyko įveikti lygos autsaiderius bei laimėti Akmenėje. Vis dėlto reikia pripažinti, kad Akmenės komanda buvo išretinta ligų ir traumų, todėl negaliu to pavadinti pilnavertiška pergale. Žaidimo kokybė vis dar netenkina, tačiau tikimės, kad pavyks patekti į atkrintamąsias varžybas. Iki sezono pabaigos liko penkerios rungtynės, todėl viskas mūsų rankose."

Šios dvi pergalės buvo ypatingai svarbios - "Sūduva-Mantinga-2" pakilo į 12-ąją vietą (ji garantuoja patekimą į atkrintamąsias rungtynes, o nuo 9-osios vietos beskiria 1 pergalė.