Nuotr.: V. Skroblas
Nuotr. V. Skroblas

Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) įspūdingą pergalę pasiekė Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (28-10), kuri namuose 98:80 (26:14, 27:23, 28:24, 17:19) sutriuškino „Palangos Kuršius“ (24-14).

4

Šeimininkai šiame mače dvitaškius metė net 68 proc. tikslumu – tikslą pasiekė 20 metimų iš 29. Tuo metu palangiškiai realizavo 15 dvitaškių iš 37 (40 proc.).

Jau pirmajame kėlinyje Antanas Bertašius puolime davė puikų toną "Sūduvai-Mantingai" - pelnė pirmus 11 komandos taškų ir šeimininkai įgijo dviženklę persvarą – 21:9.

„Sūduva-Mantinga“ savo pranašumą dar labiau padidino prieš ilgąją pertrauką. G. Navickas realizavo keturis baudų metimus, Ž. Šimonis – du, o Aurimas Urbonas pataikė dvitaškį ir antrąjį ketvirtį atkarpa 8:0 laimėję marijampoliečiai pirmavo 53:37.

Po pertraukos apsukų nemažinę šeimininkai iš karto spurtavo trečiajame kėlinyje ir po A. Kiežos tolimo šūvio, komandas jau skyrė 26 taškai (67:41) bei mačo baigtis tapo aiški.

Paskutiniame ketvirtyje buvo likusi vienintelė intriga: ar pavyks šeimininkams pelnyti šimtajį tašką. Likus žaisti beveik tris minutes komandos kraityje jų jau buvo 98, tačiau vietos sirgalių nusivylimui - tas pats skaičius švieslentėje degė ir po finalinio švilpuko.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodė Gediminas Navickas, kuris pelnė 17 taškų (2/3 dvit., 3/6 trit., 4/4 baudos), atliko 4 rezultatyvius pardavimus, atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, dukart suklydo bei surinko 24 naudingumo balus.

Kiek blankesnes nei įprastai rungtynes sužaidė Palangos klubo lyderis Jalenas Riley. Amerikietis per 19 minučių pelnė 11 taškų (2/4 dvit., 2/4 trit., 1/1 baudos), triskart suklydo ir surinko 8 naudingumo balus.

„Sūduva-Mantinga“: Gediminas Navickas (3/6 trit.) ir Justinas Jogminas (5/5 dvit.) po 17, Žygimantas Šimonis (1/6 trit.) ir Antanas Bertašius (3/3 trit.) po 13, Aurimas Kieža 10.

„Palangos Kuršiai“: Matas Jucikas 16 (5/11 dvit.), Aurimas Majauskas 15 (10 atk. kam.), Jalenas Riley 11, Aidas Viskontas 10 (11 rez. perd.).