Nuotr.:

"Sūduva-Mantinga" po atkaklios kovos įveikė svečius iš Klaipėdos - "Neptūnas-Akvaservis" krepšininkus rezultatu 85:80 (23:18, 18:21, 19:19, 25:22). 

 

Rungtynių žaidėjas

Taškai
19
Naudingumas
32
Atkovoti kamuoliai
6
Dvitaškiai
100%
6/6

Pirmajame ketvirtyje šeimininkus į priekį tempė  komandos kapitonas Aurimas Kieža. Įsismarkavęs veteranas pataikė visus tris tolimus metimus, per kėlinį pelnė 13 taškų, o marijampoliečių persvara siekė 5 taškus – 23:18.

Antrajame kėlinyje „Sūduvos-Matingos“ pranašumas buvo išaugęs iki dviženklio – 37:26. Vis dėlto 7:0 ketvirtį užbaigę svečiai iki ilgosios pertraukos deficitą prikirpo iki 2 taškų – 41:39.

Po ilgosios pertraukos aikštelėje užvirė nuožmi kova, kurioje pirmaujanti komanda keitėsi keletą kartų. Likus pusantros minutės iki susitikimo pabaigos Herkus Kumpys įsmeigė tritaškį bei ištirpdė marijampoliečių pranašumą iki minimumo (78:77).

Nors „Sūduvos-Mantingos“ puolėjas Justinas Jogminas prametė abu baudų metimus, tačiau uostamiesčio ekipa tuo nepasinaudojo – įžaidėjas Deividas Anužis suklydo, o kitoje atakoje lemiamą dūrį sudavė šeimininkų gynėjas Gediminas Navickas, pataikęs tritaškį metimą.

„Sūduva-Mantinga“: Aurimas Kieža 20 (3/3 trit.), Edvinas Jezukevičius 19 (6/6 dvit., 7/7 baud.), Aurimas Urbonas (5 atk. kam., 6 rez. perd.) ir Žygimantas Šimonis – po 10.

„Neptūnas-Akvaservis“: Deividas Anužis 18 (2/3 trit.), Herkus Kumpys 14 (4/6 trit.), Nojus Mineikis (3/4 trit.) ir Klaidas Metrikis (4/4 dvit.) – po 11, Tadas Pažėra 10.

 


Rodyti komentarus
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 0

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
 
Turnyrinė lentelė
I grupė
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis 3
Gargždų SC 0
Šilutės Šilutė 2
Jonavos Sintek-Jonava 3
Vilniaus Perlas 0
Molėtų Ežerūnas 3
Joniškio Delikatesas 3
Kauno Žalgiris-2 0
II grupė
Šakių Vytis 3
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis 0
Telšių Telšiai 3
Jonavos Sintek-Jonava 0
Palangos Kuršiai 3
Molėtų Ežerūnas 1
Marijampolės Sūduva-Mantinga 3
Joniškio Delikatesas 2
Pusfinaliai
Šakių Vytis 77
Telšių Telšiai 76
Marijampolės Sūduva-Mantinga 86
Palangos Kuršiai 79
Dėl III vietos
Palangos Kuršiai 66
Telšių Telšiai 73
Dėl I vietos
Marijampolės Sūduva-Mantinga 77
Šakių Vytis 69