Nuotr.:

Paulius Beliavičius pelnė net 40 taškų, o jo vedamas Šakių „Vytis“ (30-9) Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) namų rungtynėse 104:91 (26:17, 26:19, 23:22, 29:33) nugalėjo kitus čempionato lyderius Marijampolės „Sūduvą-Mantingą“ (29-11) bei taip užsitikrino vietą atkrintamosiose varžybose.

 

Rungtynių žaidėjas

Taškai
40
Naudingumas
33
Tritaškiai
50%
10/20
Baudų metimai
100%
6/6
 

 

P. Beliavičius pataikė 2 dvitaškius iš 2, 10 tritaškių iš 20 ir visas 6 baudas, o taip pat atliko 2 rezultatyvius pardavimus, perėmė ir atkovojo po 1 kamuolį, dukart suklydo bei surinko 33 naudingumo balus.

Antrojo ketvirčio pabaigą taip pat sėkmingiau sužaidė šeimininkai. Paulius Semaška pataikė dvitaškį, Karolis Kokoška atseikėjo tritaškį, o dar vieną tolimą šūvį realizavo Lukas Grabauskas ir Šakių ekipos persvarą prieš ilgąją persvarą išaugo iki 16 taškų (52:36).

Ketvirtąjį kėlinį „Sūduva-Mantinga“ pradėjo spurtu 10:2 ir buvo sumažinę deficitą iki 8 taškų, tačiau greitai situaciją stabilizavęs „Vytis“ susigrąžino persvarą ir pasiekė pergalę.

„Vytis“: Paulius Beliavičius 40 (10/20 trit.), Šarūnas Vingelis 17 (3/5 trit.), Lukas Grabauskas 12 (3/5 trit.).

„Sūduva-Mantinga“: Edvinas Jezukevičius 17 (7/10 dvit.), Antanas Bertašius 13 (3/3 trit.), Aurimas Urbonas, Justinas Jogminas ir Aurimas Urbonas po 11.

 


Rodyti komentarus
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 0

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
 
Turnyrinė lentelė
I grupė
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis 3
Gargždų SC 0
Šilutės Šilutė 2
Jonavos Sintek-Jonava 3
Vilniaus Perlas 0
Molėtų Ežerūnas 3
Joniškio Delikatesas 3
Kauno Žalgiris-2 0
II grupė
Šakių Vytis 3
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis 0
Telšių Telšiai 3
Jonavos Sintek-Jonava 0
Palangos Kuršiai 3
Molėtų Ežerūnas 1
Marijampolės Sūduva-Mantinga 3
Joniškio Delikatesas 2
Pusfinaliai
Šakių Vytis 77
Telšių Telšiai 76
Marijampolės Sūduva-Mantinga 86
Palangos Kuršiai 79
Dėl III vietos
Palangos Kuršiai 66
Telšių Telšiai 73
Dėl I vietos
Marijampolės Sūduva-Mantinga 77
Šakių Vytis 69