Nuotr.: V. Kuralavičius

Po dviejų nesėkmių VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse paeiliui Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (8-2) grįžo į pergalių kelią.

Povilo Šakinio auklėtiniai namuose 83:78 (22:25, 15:9, 26:20, 20:24) pranoko Mažeikių „Erelius“ (2-8), kuriems tai buvo jau šeštoji nesėkmė paeiliui.

Po pirmųjų dviejų kėlinių šeimininkai turėjo viso labo 3 taškų persvarą (37:34), tačiau marijampoliečiai iššovė po ilgosios pertraukos.

Edvinas Jezukevičius surinko 5 taškus paeiliui, Justinas Jogminas pridėjo dvitaškį ir jau po pirmųjų dviejų trečiojo kėlinio minučių „Sūduva-Mantinga“ pranašumas išaugo iki 8 taškų (47:39).

Neilgai trukus Gintautas Matulis atseikėjo tritaškį, dar vieną taiklų metimą realizavo J. Jogminas ir ketvirčio viduryje marijampoliečiai pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą – 52:42.

Šeimininkai panašų pranašumą laikė viso ketvirtojo kėlinio metu, tačiau Augustinas Venckus pataikė iš toli, o kitoje atakoje pridėjo dvitaškį ir, likus kiek daugiau nei 2 minutėms, iš marijampoliečių persvaros teliko 5 taškai (77:72).

Svečiai surengė dar vieną sėkmingą išpuolį, tačiau likus 32,3 sekundės G. Matulis paleido tolimą bombą ir jau atrodė, jog uždarė rungtynes – „Sūduva-Mantinga“ pirmavo 80:74.

Vis tik Rokas Stankevičius atsakė taškais su pražanga, o likus 19,6 sekundės, marijampoliečiai prarado kamuolį. Vis tik šeimininkai varžovams laikyti kamuolio iki finalinės sirenos neleido ir tyčia prasižengė prieš A. Venckų, kuris realizavo vieną baudos metimą ir marijampoliečiams liko 2 taškų pranašumas (80:78).

Kitoje aikštelės pusėje J. Jogminas atsakė tuo pačiu, tačiau Mantvydas Staniulis, besivarydamas kamuolį, sužingsniavo ir po taiklių Šarūno Beniušio baudų metimų tapo aišku, jog pergalę švęs „Sūduva-Mantinga“ (83:78).

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidęs G. Matulis pelnė 22 taškus (4/6 dvit., 4/7 trit., 2/3 baudos), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 ir atkovojo 1 kamuolį, blokavo metimą bei triskart suklydo.

Komandai šį vakarą vis dar padėti negalėjo Tomas Galeckas, besigydantis čiurnos traumą.

„Sūduva-Mantinga“: Gintautas Matulis 22 (4/6 dvit., 4/7 trit.), Justinas Jogminas 17 (4/7 dvit.), Šarūnas Beniušis 14 (6/7 dvit.).

„Ereliai“: Rokas Stankevičius 19 (7/9 dvit., 0/5 trit., 9 atk. kam.), Augustinas Venckus 13 (2/6 trit.), Mantvydas Staniulis 10 (7 kld.).