Nuotr.: V. Kuralavičius
Nuotr. V. Kuralavičius

Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ (22-5) pergalių serija nutrūko ties šešiomis. Ketvirtadienį VIKINGLOTTO – NKL rungtynėse svečiuose Povilo Šakinio auklėtiniai 61:84 (17:24, 16:13, 14:25, 14:22) nusileido lygos lyderiams, „Telšių“ (25-2) krepšininkams.

Po dviejų kėlinių „Telšiai“ pirmavo tik 37:33, o įpusėjus trečiajam ketvirčiui šeimininkai pasiekė dviženklį pranašumą (45:35).

Ketvirtajame kėlinyje sužaidus tris minutes po Igno Razučio tritaškio „Telšiai“ buvo priekyje 20 taškų persvara (69:49). Rekordinis pranašumas buvo 26 taškai.

Telšių komandoje šeši krepšininkai pelnė dviženklį taškų skaičių, o „Sūduvos-Mantingos“ gretose tokių žaidėjų buvo trys.

Marijampoliečiai išmetė 26 tritaškius ir pataikė tik 4 (15 proc.). Jonas Zakas įmetė 1 tritaškį iš 9, Tautvydas Kliučinykas prametė visus keturis tritaškius.

„Telšiai“: Ovidijus Kaminskis (6/9 dvit., 5 rez. perd.) ir Mindaugas Norkus (7/8 dvit., 8 atk. kam.) po 15, Tomas Rimša 11 (2/3 trit.), Gytis Sirutavičius, Ignas Razutis (6 rez. perd.) ir Vilius Pocius (9 atk. kam.) po 10.

„Sūduva-Mantinga“: Šarūnas Beniušis 12 (10/16 baudos, 9 atk. kam.), Justinas Jogminas 11, Edvinas Jezukevičius 10, Martynas Zigmantavičius ir Tomas Galeckas po 9.