Nuotr.: V. Kuralavičius
Nuotr. V. Kuralavičius

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (31-7) VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse grįžo į pergalių kelią.

Povilo Šakinio auklėtiniai namuose 101:71 (17:20, 26:14, 30:23, 28:14) pranoko Vilniaus „Perlo“ (15-23) krepšininkus ir tarpusavio seriją reguliariajame sezone laimėjo 4-0.

„Padarėme išvadas, padėliojome momentus, ko trūko ketvirtadienį. Nusiteikimas buvo žymiai geresnis ir tas leido pasiekti pergalę. Esu patenkintas šio vakaro pasirodymu“, – po susitikimo teigė P. Šakinis.

Šeimininkai iniciatyvą perėmė antrajame kėlinyje. Martynas Zigmantavičius bei Šarūnas Beniušis surinko po keturis taškus paeiliui, Žygimantas Šimonis ir Aurimas Kieža realizavo po dvitaškį, o atkarpą 14:3 laimėjusi „Sūduva-Mantinga“ įgijo dviženklę persvarą – 43:32.

Po ilgosios pertraukas Jokūbas Rubinas smeigė tritaškį ir sumažino „Perlo“ atsilikimą iki 6 taškų (45:51), tačiau tuomet kur kas sėkmingesne atkarpa atsakė „Sūduva-Mantinga“.

Tomas Galeckas pataikė dvitaškį, A. Kieža surinko 5 taškus paeiliui, Edvinas Jezukevičius realizavo baudas, Jonas Zakas pridėjo tritaškį bei dvitaškį, o „Sūduva-Mantinga“ spurtavo 22:9 ir įgijo 19 taškų pranašumą – 73:54.

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas, kurio metu „Sūduva-Mantinga“ dar labiau padidino turėtą persvarą ir įsirašė abejonių nekeliančią pergalę.

Nugalėtojų gretose naudingiausiai žaidęs Š. Beniušis pelnė 18 taškų (7/8 dvit., 4/4 baudos), atkovojo 8 kamuolius, išprovokavo 4 pražangas ir surinko 28 naudingumo balus.

Komandai dėl čiurnos traumos vis dar nepadėjo Julius Liesis.

„Sūduva-Mantinga“: Šarūnas Beniušis 18 (7/8 dvit., 8 atk. kam.), Edvinas Jezukevičius 14 (3/5 dvit.), Aurimas Kieža (3/7 dvit.) ir Tomas Galeckas (5/7 dvit.) po 11.

„Perlas“: Simas Jarumbauskas 18 (7/11 dvit., 9 atk. kam., 6 kld.), Jokūbas Rubinas 16 (5/7 dvit.), Augustas Marčiulionis 8 (1/6 trit., 6 kld.).