Nuotr.: Dainius Lukšta

Nepaisant to, jog Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (5-0) tris savaites negalėjo žaisti dėl priverstinio karantino, sugrįžti į Nacionalinės krepšinio lygos (NKL – VIKINGLOTTO) pirmenybes pavyko grįžti pergalingai.

Povilo Šakinio auklėtiniai Suvalkijos derbyje svečiuose 63:55 (7:12, 17:19, 20:9, 19:15) palaužė Šakių „Vyčio“ (5-1) krepšininkus ir išliko nepatyrusi pralaimėjimo kartėlio.

Rungtynių nugalėtojas sprendėsi ketvirtajame kėlinyje, kurį sėkmingiau sužaidė marijampoliečiai.

Lemiamo ketvirčio pabaigoje Rokas Stankevičius atseikėjo tritaškį, Šarūnas Beniušis realizavo baudos metimą ir visai netrukus sudrebino lanką galingu dėjimu, o „Sūduva-Mantinga“ laimėjo atkarpą 9:2 bei įgijo 7 taškų persvarą – 59:52.

Likus 40,3 sekundės Žygimantas Šimonis užtikrintai realizavo abu baudų metimus ir taip įtvirtino marijampoliečių pergalę (61:53).

Nugalėtojų ekipoje naudingiausiai žaidęs T. Kliučinykas per 37 minutes pelnė 11 taškų (4/9 dvit., 1/5 trit.), atliko 6 rezultatyvius perdavimus, atkovojo ir perėmė po 4 kamuolius, išprovokavo 3 pražangas, 2 sykius suklydo bei surinko 14 naudingumo balų.

„Šiandien buvo tokios rungtynės, kuriose reikėjo kentėti. Ačiū žaidėjams, kad iškentėjome visa tai. Gali pykti, gali nepykti, bet yra tokia situacija ir reikia prisitaikyti. Manau, kad atradome savyje jėgų ir priėmėme kelis gerus sprendimus bei taip nulaužėme rungtynes“, – po pergalės sakė P. Šakinis.

„Vytis“ į priekį buvo pabėgę antrajame kėlinyje. Aurelijus Pukelis pelnė taškus iš po krepšio bei smeigė tritaškį, dar vieną tolimą metimą pridėjo Paulius Semaška ir šeimininkų persvara pasiekė dviženklę ribą – 31:21.

Vis dėlto marijampoliečiai į rungtynes grįžo po ilgosios pertraukos. Kostas Jonuška realizavo du tritaškius iš eilės, Šarūnas Beniušis pelnė taškus iš po krepšio, K. Jonuška bei Tautvydas Kliučinykas pridėjo dar po vieną dvitaškį, o „Sūduva-Mantinga“ laimėjo atkarpą 15:2 bei išsiveržė į priekį – 39:37.

„Vytis“: Aurelijus Pukelis 16 (4/7 dvit.), Darjušas Lavrinovičius 14 (4/6 dvit., 1/5 trit.), Marijus Užupis 11.

„Sūduva-Mantinga“: Kostas Jonuška 13 (3/7 trit.), Tautvydas Kliučinykas 11 (4/9 dvit.), Justas Nausėdas 8.