Nuotr.: V. Kuralavičius
Nuotr. V. Kuralavičius

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (9-1) NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse iškovojo dar vieną pergalę.

Povilo Šakinio auklėtiniai namuose 89:77 (26:16, 27:22, 22:20, 14:19) pranoko Vilniaus „Perlo-Energijos“ (2-6) krepšininkus, kuriems tai buvo šeštoji nesėkmė paeiliui.

Marijampoliečiai į priekį pabėgo jau pirmajame kėlinyje. Žygimantas Šimonis realizavo baudas, Edvinas Jezukevičius pelnė 4 taškus paeiliui, Jonas Zakas bei Justas Nausėdas pridėjo po dvitaškį, o „Sūduva-Mantinga“ spurtavo 12:4 bei įgijo dviženklį pranašumą – 26:16.

Antrojo kėlinio pabaigoje Šarūnas Beniušis įkrovė iš viršaus, Ž. Šimonis smeigė tritaškį, Tomas Galeckas pataikė abi baudas ir „Sūduva-Mantinga“ ilgąją pertrauką pasitiko turėdama 15 taškų persvarą (53:38).

Šeimininkai galutinai rungtynių baigtį nulėmė ketvirtojo kėlinio pradžioje. Tiek J. Zakas, tiek R. Stankevičius pelnė taškus su pražanga, realizavo baudų metimus ir „Sūduva-Mantinga“ pranašumas pasiekė 21 tašką – 81:60.

Marijampolės ekipoje geriausiai pasirodė itin efektyviai žaidęs Edvinas Jezukevičius.

Puolėjas per 20 minučių pelnė 20 taškų (6/8 dvit., 8/8 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 pražangas, 2 sykius suklydo bei surinko 23 naudingumo balus.

„Sūduva-Mantinga“ šiose rungtynėse realizavo 27 dvitaškius iš 40 (67 proc.) ir atliko 21 rezultatyvų perdavimą.

„Sūduva-Mantinga“: Edvinas Jezukevičius 20 (6/8 dvit., 23 naud. bal.), Šarūnas Beniušis 17 (7/8 dvit., 7 atk. kam., 20 naud. bal.), Rokas Stankevičius 14 (5/7 dvit.).

„Perlas-Energija“: Pijus Rimkus 23 (5/6 dvit., 4/6 trit.), Jokūbas Rubinas 15 (3/8 dvit.,3/4 trit.), Adas Šimonis 10 (3/10 dvit.).