Nuotr.: V. Kuralavičius

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (12-2) NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse pratęsė pergalingą seriją.

Povilo Šakinio auklėtiniai namuose 84:59 (20:20, 20:11, 25:16, 19:12) sutriuškino Molėtų „Ežerūną-Atletą“ (2-11) ir iškovojo trečiąją pergalę paeiliui.

Marijampoliečiai atitrūko antrajame kėlinyje. Rokas Stankevičius pataikė dvitaškį bei tritaškį, Edvinas Jezukevičius realizavo baudas, Kostas Jonuška atseikėjo tolimą metimą, o Tomas Galeckas pridėjo taškus iš po krepšio ir atkarpą 12:3 laimėjusi „Sūduva-Mantinga“ įgijo dviženklį pranašumą – 40:29.

Šeimininkai visus reikalus sutvarkė po ilgosios pertraukos. Žygimantas Šimonis realizavo baudas, E. Jezukevičius pataikė iš vidutinio nuotolio, o Justas Nausėdas pačioje trečiojo kėlinio pabaigoje smeigė tritaškį ir Marijampolės ekipos persvarą padidino iki 18 taškų (65:47).

„Sūduva-Mantinga“ apsukų nemažino ir ketvirtajame kėlinyje, kuriame vienu metu pirmavo 29 taškais (84:55).

„Pradžia nenustebino, nes žinau žaidėjus ir matau, kokios formos jie yra, – po rungtynių sakė P. Šakinis. – Rungtynės veja viena kitą ir mums reikia šiek tiek laiko, kad įsivažiuotume. Jaučiasi ir psichologinis, ir fizinis nuovargis, bet įsivažiavome ir viskas buvo gerai – antroje pusėje sutvarkėme visus reikalus.“

„Esu patenkintas žaidimu tiek pirmoje, tiek antroje pusėje. Iš pradžių gal šiek tiek leidome jiems mesti per daug tritaškių, bet buvo ir sudėtingų metimų, ir labai gerai pataikėme, bet apskritai neturiu kuo skųstis“, – pridėjo strategas.

Marijampolės komandoje naudingiausiai žaidęs J. Nausėdas per 23 minutes pelnė 13 taškų (2/2 dvit., 2/6 trit., 3/4 baud.), atkovojo 8 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas, sykį suklydo bei surinko 19 naudingumo balų.

Į rikiuotę grįžo dvejas rungtynes dėl kaklo skausmų praleidęs T. Galeckas. Įžaidėjas per 27 minutes surinko 9 taškus (3/3 dvit., 1/3 trit.), 3 rezultatyvius perdavimus, 3 sugriebtus ir 1 perimtą kamuolį bei 13 naudingumo balų.

„Sūduva-Mantinga“ ekipoje šį vakarą taškus pelnė visi aikštelėje pasirodę krepšininkai. Komandai šį kartą nepadėjo Tautvydas Kliučinykas, kuris jaučia kojos skausmus.

„Tautvydas jau paskutines rungtynes žaidė jausdamas skausmą, o pastarosiomis dienomis kojos skausmas dar labiau paūmėjo, – krepšininko situaciją komentavo P. Šakinis. – Gydytojai nustatė, kad jam yra kojos raumens uždegimas ir tai tikriausiai lėmė didelis krūvis. Turime intensyvaus grafiko pasėkmes.“

Abi komandos išsiskyrė nemažu klaidų skaičiumi. „Sūduva-Mantinga“ prarado 17 kamuolių, kuomet „Ežerūnas-Atletas“ – 26.

„Sūduva-Mantinga“: Jonas Zakas 15 (4/6 trit.), Justas Nausėdas 13 (2/6 trit., 8 atk. kam.), Edvinas Jezukevičius 12, Rokas Stankevičius 11 (4/5 dvit.), Žygimantas Šimonis 10.

„Ežerūnas-Atletas“: Laurynas Samėnas 12 (4/4 trit.), Ignas Juškevičius 11 (3/9 dvit., 11 atk. kam.), Evaldas Džiaugys ir Deividas Keburys po 9.