Nuotr.: Dainius Lukšta

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ Jonavoje vykstantį NKL – VIKINGLOTTO finalo ketvertą palieka be pergalių.

Povilo Šakinio auklėtiniai rungtynėse dėl trečiosios vietos 69:81 (21:28, 17:19, 15:14, 16:20) nusileido Šakių „Vyčio“ krepšininkams ir galutinėje sezono rikiuotėje užėmė ketvirtąją poziciją.

Marijampoliečiai sužaidė gerą atkarpą trečiajame kėlinyje. Šarūnas Beniušis suvertė taškus baudos aikštelėje, Aurimas Kieža pridėjo dvitaškį, o Jonas Zakas atseikėjo tritaškį ir marijampoliečiai sumažino atsilikimą iki 2 taškų – 47:49.

Vis dėlto Mindaugas Stašys sumetė baudas, Paulius Semaška surinko 6 taškus paeiliui ir prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui „Vytis“ susigrąžino 8 taškų pranaušumą (61:53).

Lemiamame kėlinyje vaizdas aikštėje pernelyg nesikeitė. „Sūduva-Mantinga“ strigo puolime, o „Vytis“ nuolat turėjo 8-10 taškų pranašumą. Aurelijus Pukelis bei M. Stašys atseikėjo po tritaškį ir likus žaisti 4 minutes „Vytis“ pirmavo 71:59, o šios persvaros Šakių komandai pakako iki pat susitikimo pabaigos.

„Prisiimu visą atsakomybę dėl šitų rungtynių, – po dvikovos teigė P. Šakinis. – Nesugebėjau rasti kelio į žaidėjų galvas ir nuteikti jų lemiamoms rungtynėms. Viską lėmė noras bei nusiteikimas, ko šiandien mano komanda nedemonstravo. Atsiprašau visų komandos sirgalių ir vadovų už šį pralaimėjimą.“

„Sūduva-Mantinga“ gretose naudingiausiai pasirodęs Žygimantas Šimonis per 22 minutes surinko 11 taškų (1/2 dvit., 1/3 trit., 6/6 baud.), 4 rezultatyvius perdavimus, 2 atkovotus kamuolius, 4 išprovokuotas pražangas ir 14 naudingumo balų.

Tuo metu nugalėtojų komandoje nesulaikomas buvo A. Pukelis, kuris pelnė 33 taškus (10/13 dvit., 3/4 trit., 4/4 baud.), atkovojo 13 ir perėmė 2 kamuolius, blokavo 2 metimus, išprovokavo 4 pražangas, 6 sykius suklydo bei surinko 40 naudingumo balų.

„Vyčiui“ šį vakarą nepadėjo Darjušas Lavrinovičius, Paulius Beliavičius, Marijus Užupis ir Karolis Kokoška. Marijampolės ekipa vertėsi be Kosto Jonuškos.

„Vytis“: Aurelijus Pukelis 33 (10/13 dvit., 13 atk. kam., 6 kld., 40 naud. bal.), Paulius Semaška (6/7 dvit., 0/5 trit., 10 rez. perd.), Šarūnas Vingelis (4/5 dvit., 1/5 trit.) ir Mindaugas Stašys (8/8 baud.) po 13.

„Sūduva-Mantinga“: Tomas Galeckas 12 (3/6 dvit., 2/5 trit.), Žygimantas Šimonis 11 (6/6 baud.), Šarūnas Beniušis (3/6 dvit.) ir Tautvydas Kliučinykas (2/6 dvit., 2/5 trit.) po 10.