Nuotr.: V. Kuralavičius
Nuotr. V. Kuralavičius

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ tęsia aktyvius darbus komplektuodama sudėtį artėjančio sezono kovoms. Suvalkijos klubas pratęsė sutartis su dviem marijampoliečiais – puolėju Aurimu Kieža bei įžaidėju Tautvydu Kliučinyku. Aurimas Suvalkijos sostinėje rungtyniauja nuo 2014 m. sausio, o Tautvydas nuo 2012 m. Per tą laikotarpį abu krepšininkai NKL čempionais tapo 4 kartus, po kartą buvo iškovota LKF taurė bei LKF Mažoji taurė.

A. Kieža praėjusiame sezone vidutiniškai per 18 minučių pelnydavo 6.2 taško bei surinkdavo 7.5 naudingumo balo, T. Kliučinykas  per beveik 24 min. – 7.4 taško bei 11.5 naudingumo balo. Tautvydas praėjusiame sezone buvo pirmas lygoje pagal perimtus kamuolius (vid. 2.13) bei žengė septintoj vietoj pagal rezultatyvius perdavimus (vid. 4.9).

A. Kieža: „Marijampolėje likau, nes klubas stabilus, finansiškai stiprus, ir aukščiausių tikslų visada siekiantis. Jame daug pasiekėme per 7.5 metų, kuriuos čia praleidau. Čia dirbantis personalas yra profesionalus – puikiai besirūpinantis žaidėjais. Marijampolė yra gimtasis miestas, mano vaikai čia eina į mokyklas, darželius, savo būrelius. Didelis privalumas yra ir prie komandos vairo grįžęs Marius Kiltinavičius“.

T. Kliučinykas: „Turbūt šiais metais, neskaitant perėjimo į Šiaulius, buvau arčiausiai to, kad išvykčiau, bet sužinojus, kas bus treneris bei su juo pabendravus, supratau, kad labiausiai tinkamas variantas yra likti namuose. Dveji metai praleisti pas treneri Marių, ypač finalinė serija su Klaipėda, yra įstrigę atmintyje iki šiol, todėl tikiu, kad ateinantis sezonas nebus nei kiek prastesnis. Ir aišku stabilumas komandoje. Ypatingai finansine prasme, tuo, manau, negali pasigirti net dalis LKL komandų. Kaip ponaitis Ignas Labutis pasakė, viskas aukštame lygyje, išskyrus „Keramzitą“.

Rodyti komentarus