Nuotr.: V. Kuralavičius
Nuotr. V. Kuralavičius

„Sūduva-Mantinga“ tęsia komplektacijos darbus – su klubu sutartis pratęsė vieni iš svarbiausių praėjusio sezono žaidėjų: vidurio puolėjas Šarūnas Beniušis bei gynėjas Žygimantas Šimonis.

Š. Beniušis 2020-2021 m. sezone buvo naudingiausias Marijampolės klubo žaidėjas, rinkęs po 14.8 naudingumo balo. Šarūnas taip pat pelnydavo 11.1 taško, o dvitaškius realizuodavo 68 procentų taiklumu (ketvirtas geriausias rezultatas lygoje). 2020-2021 m. jis taip pat tapo naudingiausiu ketvirtfinalio etapo žaidėju. Marijampolės klubas seriją su „Gargždais“ laimėjo 3-0, o Š. Beniušis vidutiniškai pelnė po 15.7 taško, atkovojo po 11 kamuolių, blokavo po 1.3 metimo, išprovokavo po 5 pražangas bei rinko po 27 naudingumo balus.

Ž. Šimoniui 2021-2022 m. sezonas Marijampolėje jau bus penktasis. Praėjusiame sezone Žygimantas vidutiniškai pelnė po 10 taškų bei surinko po 11.3 naudingumo balo. Tritaškius metė 45.7 procento taiklumo (šeštas rezultatas lygoje). Rezultatyviausios rungtynės buvo sužaistos prieš Jonavos „Cbet“ – įmesti 26 taškai bei surinkti 27 naudingumo balai.

Š. Beniušis: „Turbūt pasikartosiu, bet Marijampolės komanda viena stabiliausių kiekvieną sezoną, surinkta sudėtis pretenduoja i aukštas vietas - kaip sportininkui, kuris nori laimėti, tas yra labai svarbu. Pati organizacija dirba tikrai profesionaliai ir rūpinasi žaidėjais. Ne veltui tiek žaidėjų šioje komandoje žaidžia ne po vieną sezoną."

Ž. Šimonis: „Dar vienam sezonui Marijampolė likti paskatino, tai, jog viskas yra pažįstama, daug metų jau žaidžiu čia, jaučiuosi kaip namie, klubas visada kovoja dėl aukščiausių vietų. Klube jaučiama ramybė ir stabilumas, tad galima koncentruotis tik į krepšinį.“

Rodyti komentarus