Nuotr.: Deividas Petraitis

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (1-0) naująjį „7bet-NKL“ sezoną pradėjo pergalingai.

Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai išvykoje 88:77 (16:23, 27:13, 18:17, 24:27) pranoko Telšių „Telšius“ (0-1) ir įsirašė pirmąją pergalę.

Nepaisant septyniais taškais pralaimėto pirmojo kėlinio (16-23), marijampoliečiai iniciatyvą perėmė antrajame ketvirtyje.

Aurimas Urbonas realizavo baudos metimą, Ignas Labutis atseikėjo tritaškį, Šarūnas Beniušis pelnė taškus iš po krepšio, o „Sūduva-Mantinga“ laimėjo atkarpą 13:0 ir įgijo 5 taškų persvarą – 35:30.

Pirmojo susitikimo dalį marijampoliečiai taip pat sužaidė sėkmingiau ir į ilgąją pertrauką išėjo pirmaudami 43:36.

„Sūduva-Mantinga“ visus reikalus sutvarkė ketvirtajame kėlinyje. Lukas Aukštikalnis atseikėjo du tritaškius paeiliui ir įpusėjus ketvirčiui svečiai jau turėjo dviženklį pranašumą (69:58), kurio pakako iki pat susitikimo pabaigos.

Nugalėtojų gretose į trigubą dublį taikęsis A. Urbonas surinko 17 taškų (1/2 dvit., 4/6 trit., 3/6 baud.), 9 rezultatyvius perdavimus, 7 atkovotus ir 2 perimtus kamuolius, 5 išprovokuotas pražangas bei 5 klaidas.

Š. Beniušis pridėjo 17 taškų (6/8 dvit., 0/1 trit., 5/6 baud.), 4 sugriebtus kamuolius, 6 išprovokuotas pražangas ir 5 klaidas.

„Telšiai“: Edgaras Stanionis 14, Mindaugas Norkus 11 (5/7 dvit., 9 atk. kam.), Deividas Rasys 10.

„Sūduva-Mantinga“: Aurimas Urbonas (4/6 trit., 9 rez. perd., 7 atk. kam.) ir Šarūnas Beniušis (6/8 dvit.) po 17, Lukas Aukštikalnis 12, Edvinas Jezukevičius 10.