Nuotr.: Vytautas Kuralavičius
Nuotr. Vytautas Kuralavičius

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (6-1) „7bet-NKL“ pirmenybėse iškovojo užtikrintą pergalę.

Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai namuose 112:91 (30:26, 34:25, 27:16, 21:24) sutriuškino Vilkaviškio „Perlo“ (5-2) ekipą ir iškovojo antrąją pergalę paeiliui.

112 taškų – rezultatyviausias šio NKL sezono pasirodymas. „Sūduva-Mantinga“ taip pat buvo pelniusi 109 taškus dvikovoje su Joniškio „Delikatesu“.

Šeimininkai iniciatyvą perėmė antrajame ketvirtyje. Ignas Labutis pataikė tritaškį, Tautvydas Kliučinykas bei Žygimantas Šimonis pridėjo po dvitaškį, o „Sūduva-Mantinga“ laimėjo atkarpą 7:0 ir įgijo dviženklę persvarą – 53:42.

Marijampolės klubas visus reikalus sutvarkė po ilgosios pertraukos. Aurimas Kieža realizavom metimą iš po krepšio, I. Labutis surinko 5 taškus paeiliui, o Š. Beniušis suvertė taškus iš po krepšio ir trečiojo kėlinio viduryje „Sūduva-Mantinga“ pirmavo 76:56.

Likusi susitikimo dalis tebuvo formalumas, o didžiausia marijampoliečių persvara siekė 24 taškus (91:67).

„Šiandien laimėjome gero puolimo dėka, – po rungtynių pripažino M. Kiltinavičius. – Nors galiu pasakyti, kad trečiajame kėlinyje, kai užarėme rungtynes, gerai gynėmės. Prieš šitą komandą gintis yra sunku, kadangi žaidžia nestandartiniu penketu. Esu tikrai patenkintas.

Nugalėtojų gretose naudingiausiai žaidęs Edvinas Jezukevičius surinko 16 taškų (5/10 dvit., 1/1 trit., 3/5 baud.), 8 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus, 1 bloką, 5 išprovokuotas pražangas bei 21 naudingumo balą.

Dviženklį taškų skaičių šį vakarą surinko net septyni Marijampolės klubo krepšininkai. E. Jezukevičius ir Evaldas Džiaugys pelnė po 16, Ž. Šimonis – 15, Tautvydas Kliučinykas – 14, I. Labutis – 13, o Š. Beniušis bei Lukas Aukštikalnis – po 12.

„Sūduva-Mantinga“ šiame mače vertėsi be vis dar traumuoto Aurimo Urbono.

„Sūduva-Mantinga“: Evaldas Džiaugys (5/5 dvit.) ir Edvinas Jezukevičius (5/10 dvit., 8 atk. kam.) po 16, Žygimantas Šimonis 15, Tautvydas Kliučinykas 14 (5/6 dvit., 7 rez. perd.), Ignas Labutis 13, Lukas Aukštikalnis (3/5 trit.) ir Šarūnas Beniušis (6/6 dvit.) po 12.

„Perlas“: Rokas Stankevičius 21 (9/12 dvit.), Augustinas Venckus 18 (4/9 dvit., 2/7 trit..), Mantas Šerkšnas 16 (7 atk. kam.), Ginas Mulevičius 12.