Nuotr.: BC Gargždai

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (14-3) sugebėjo atsitiesti, tačiau vėl krito į duobę ketvirtajame kėlinyje ir „7bet-NKL“ pirmenybėse patyrė trečiąją nesėkmę.

Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai išvykoje 55:66 (19:17, 5:18, 21:6, 10:25) nusileido Gargždų „Gargždų“ (16-3) krepšininkams.

Dvikovos nugalėtojas sprendėsi ketvirtajame kėlinyje, kuriame geriau pasirodė šeimininkai.

Jonas Dumašius pataikė dvitaškį, Ernestas Bružas pridėjo tritaškį, Simas Galdikas realizavo abi baudas, o 17:4 spurtą vainikavo Mariaus Runkausko tolimas metimas, po kurio „Gargždai“ įgijo 9 taškų pranašumą – 58:49.

M. Kiltinavičius po šio epizodo paprašė minutės pertraukėlės, tačiau tai buvo maža pagalba. Mindaugas Stašys surinko penkis taškus paeiliui ir likus žaisti kiek daugiau nei tris minutes „Gargždai“ įgijo 14 taškų pranašumą, kurio pakako iki dvikovos pabaigos (63:49).

„Išėjome į rungtynes visiškai nepasiruošę, su tragišku mentalitetu ir nusiteikimu, – po nesėkmės apmaudo neslėpė M. Kiltinavičius. – Atrodėme kaip laukinių gauja, nesuprantantys, kur bėgti, kada bėgti, kodėl bėgti ir ką daryti aikštelėje.“

„Trečiame ketvirtyje sugrįžome į rungtynes, bet ketvirtajame kėlinyje vėl pritrūko ir dėl to kaltinu mūsų nenusiteikimą dvikovos pradžioje. Manau, kad apie save pradėjome per gerai galvoti“, – pridėjo specialistas.

Marijampolės klubo gretose geriausiai pasirodė Šarūnas Beniušis, kuris pelnė 12 taškų (4/5 dvit., 4/6 baud.), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 4 pražangas ir surinko 14 naudingumo balų.

Šeimininkai iniciatyvą buvo perėmę antrajame kėlinyje. Mantas Ruikis smeigė tritaškį, Simas Galdikas pelnė taškus iš po krepšio, dar vieną tolimą metimą pridėjo Ernestas Bružas bei Arvydas Kačinas ir 18:3 spurtavę „Gargždai“ įgijo dviženklę persvarą – 35:24. „Gargždai“ antrąjį kėlinį laimėjo 18:5.

Nepaisant to, marijampoliečiai atsitiesė sužaisdami dar įspūdingesnį trečiąjį kėlinį.

Aurimas Kieža surinko keturis taškus paeiliui, Lukas Aukštikalnis smeigė tritaškį, Edvinas Jezukevičius surengė du rezultatyvius išpuolius iš eilės, o spurtą 14:0 vainikavo Igno Labučio tolimas šūvis, po kurio „Sūduva-Mantinga“ persvėrė rezultatą – 38:35.

Galingai ketvirtį sužaidusi „Sūduva-Mantinga“ jį laimėjo 21:6 ir lemiamą ketvirtąjį kėlinį pasitiko pirmaudama 45:41.

Svečiai rungtynes užbaigė pataikę 7 tritaškius iš 36 (19 proc.) ir praradę 18 kamuolių.

„Gargždai“: Mindaugas Stašys 16 (4/7 dvit.), Ernestas Bružas 14 (4/7 trit., 9 atk. kam., 5 kld.), Marius Runkauskas 10 (2/7 trit.).

„Sūduva-Mantinga“: Šarūnas Beniušis 12 (4/5 dvit.), Aurimas Kieža 11 (4/4 dvit., 1/5 trit.), Aurimas Urbonas 10 (2/8 trit., 7 atk. kam., 5 rez. perd., 7 kld.).