Nuotr.: Vytautas Kuralavičius
Nuotr. Vytautas Kuralavičius

Antroje mačo dalyje iniciatyvą perėmusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (15-3) grįžo į pergalių kelią.

Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai namuose 94:72 (25:24, 22:21, 21:12, 26:15) sutriuškino Kauno r. „Atleto“ (11-8) krepšininkus.

Rungtynių lūžis įvyko trečiajame kėlinyje. Šarūnas Beniušis pataikė dvitaškį, Ignas Labutis įkrovė iš viršaus, Žygimantas Šimonis atseikėjo du tritaškius iš eilės, o „Sūduva-Mantinga“ spurtavo 17:3 bei susikrovė solidų pranašumą – 64:48.

Ketvirtajame kėlinyje Tautvydas Kliučinykas pasižymėjo tritaškiu, Justas Nausėdas pridėjo taškus su varžovo pražanga ir dvikovos nugalėtojas klausimų nebekėlė – 85:65.

„Po ilgosios pertraukos išsprendėme pikenrolo gynybą, – pergalės priežastį įvardijo M. Kiltinavičius. – Pirmoje pusėje ties ta vieta mus labai baudė, ypač Aidas Kavaliauskas. Mes prie to prisitaikėme ir susigynėme.“

Nugalėtojų gretose naudingiausiai pasirodęs Justas Nausėdas surinko 14 taškų (3/5 dvit., 2/4 trit., 2/3 baud.), 3 atkovotus ir 2 perimtus kamuolius, 4 išprovokuotas pražangas bei 16 naudingumo balų.

„Sūduva-Mantinga“: Žygimantas Šimonis 15 (3/9 trit.), Justas Nausėdas 14 (3/5 dvit.), Evaldas Džiaugys 13 (4/8 dvit., 1/6 ttrit., 8 atk. kam.), Lukas Aukštikalnis 10.

„Atletas“: Aidas Kavaliauskas 21 (4/9 tri.), Gytis Sirutavičius 16 (4/6 dvit., 2/6 trit.), Dominykas Bučas 12.