Nuotr.: Vytautas Kuralavičius
Nuotr. Vytautas Kuralavičius

Nuo pirmųjų minučių rungtynių kontrolę savo rankose laikiusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (16-3) „7bet-NKL“ pirmenybėse iškovojo užtikrintą pergalę.

Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai namuose 104:68 (32:16, 26:19, 32:5, 14:28) sutriuškino Vilniaus „Perlo Energijos“ (7-13) ekipą, kuri iki šio vakaro buvo iškovojusi keturias pergales paeiliui.

Marijampoliečiai visus reikalus sutvarkė pirmajame kėlinyje. Šarūnas Beniušis, Aurimas Urbonas ir Aurimas Kieža pataikė po dvitaškį, Ignas Labutis įkrovė iš viršaus ir po spurto 13:0 „Sūduva-Mantinga“ pirmavo 19:3.

Neiglai trukus A. Kieža pridėjo dar vieną dvitaškį, solo šou surengęs I. Labutis surinko septynis taškus paeiliui ir po jo dėjimo Marijampolės klubas jau turėjo triuškinamą 21 taško persvarą – 28:7.

Šeimininkai apsukų nemažino ir antrajame ketvirtyje, tad į ilgąją pertrauką jie išėjo pirmaudami 58:35. Likusi rungtynių dalis tebuvo formalumas, o didžiausią persvarą „Sūduva-Mantinga“ turėjo ketvirtajame kėlinyje, kai pirmavo 52 taškų pranašumu (92:40).

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodęs Š. Beniušis per 18 minučių surinko 20 taškų (8/11 dvit., 0/1 trit., 4/5 baud.), 10 atkovotų kamuolių, 1 bloką, 3 išprovokuotas pražangas bei 28 naudingumo balus.

„Sūduva-Mantinga“: Šarūnas Beniušis 20 (8/11 dvit., 10 atk. kam., 28 naud.), Evaldas Džiaugys 19 (6/7 dvit., 7 atk. kam.), Ignas Labutis (6/7 dvit.) ir Edvinas Jezukevičius (7/11 dvit.) po 15.

„Perlas Energija“: Matas Narvilas 14 (4/10 dvit.), Rokas Jocius (4/10 dvit., 8 atk. kam.) ir Gytis Valickas (4/7 dvit.) po 11.