Nuotr.:
Nuotr.:
Nuotr.:
Nuotr.:

Marijampolės Sūduva-Mantinga NKL pirmenybėse iškovojo trečiąją pergalę. Marijampoliečiai savų sirgalių akivaizdoje 82:67 (23:23, 29:13, 16:14, 14:17) privertė pasiduoti Kauno JAZZ-Diremtos krepšininkus

Marijampolės komanda vis dar vertėsi be traumuotų Igno Labučio, Mato Ragausko bei ilgam iš rikiuotės iškritusio Mato Sapiegos.

Marijampoliečiai nuo pat rungtynių pradžios pradėjo diktuoti savo sąlygas. Pauliaus Kleizos tritaškis bei keturi iš eilės Mariaus Valukonio taškai leido šeimininkams atitrūkti penkiais taškais. (7:2) Po Rolando Urkio paprašytos minutės pertraukėlės, kauniečiams pavyko stabilizuoti situaciją bei išlyginti rezultatą. (11:11) Vėliau komandos apsikeitė taikliais tolimais metimais, o Kliučinykui pridėjus dvitaškį, sūduviečiai vėl išsiveržė į priekį - 18:16. Netrukus JAZZ-Diremta komandos snaiperis Karolis Kokoška pataikė tirtaškį, tačiau tuo pačiu ir vėl atsakė Tautvydas Kliučinykas. (21:21) Prieš pat kėlinio pabaigą, svečiai dar pelnė du taškus, tačiau du taiklūs Roko Čepanonio baudų metimai atstatė lygybę - 23:23.

Antrą kėlinį marijampoliečiai pradėjo spurtuodami 14:2, taip akimirksniu susikraudami dvylikos taškų persvarą. (37:25) Kauniečių tylą nutraukė du taiklūs aukštaūgio Gintauto Kybarto baudų metimai, o Mantvydui Stašeliui pridėjus dar vieną, skirtumas sumažėjo iki devynių - 37:28. Vėliau tas pats Stašelis greitoje atakoje pridėjo dar du, priversdamas "Sūduvos-Mantingos" trenerį Giedrių Žibėną prašyti minutės pertraukėlės (39:32). Po poros minučių, taikliu tolimu metimu dviženklę šeimininkų persvarą atstatė Paulius Kleiza, o po Mariaus Valukonio taškų, ji išaugo iki penkiolikos - 49:34. Prieš pat kėlinio pabaigą, aikštelėje pasirodęs Domantas Senda pataikė tritaškį, o atakos suregzti nesugebėję svečiai ilsėtis išėjo atsilikdami jau šešiolikos taškų skirtumu - 52:36

Antrąją rungtynių pusę "JAZZ-Diremta" krepšininkai pradėjo keturiais taškais iš eilės. (52:40) Vis tik, neilgai trukus Čepanonis pelnė du taškus, pridėdamas baudos metimą, o Valentinas Mitalauskas pataikė dvitaškį, po kurio marijampoliečių persvara padidėjo iki septyniolikos - 57:40. Dvi minutes užsitęsusį abiejų komandų taškų badą nutraukė "Sūduvos-Mantingos" aukštaūgių Petrilevičiaus ir Valukonio tandemas. Jų taškų dėka, Suvalkijos sostinės ekipos persvara išaugo iki dvidešimties - 65:45. Po to, kauniečiai kiek atsigavo ir po Simanavičiaus ir Rutkausko taškų priartėjo iki penkiolikos - 65:50. Vis tik pirmaujantys šeimininkai neatsipalaidavo ir į tai atsakė taikliu tolimu metimu. (68:50)

Lemiamas ketvirtis prasidėjo taikliu Valentino Mitalausko tritaškiu, tačiau iškart po to, kitoje aikštės pusėje "JAZZ-Diremtos" gynėjas Karolis Kokoška padarė tą patį. (71:53) Vėliau Kybartas kiek sušvelnino persvarą, tačiau Paulius Abramavičius pelnė du taškus, po kurių šeimininkų persvara tebesiekė devyniolikos taškų ribą - 76:57. Iki rungtynių pabaigos, Kybarto vedami svečiai tik nežymiai sumažino atsilikimą ir "Sūduva-Mantinga" šventė nesunkią pergalę - 82:67.

Naudingiausiai marijampoliečių gretose rungtyniavo dvigubą dublį surinkęs Tautvydas Kliučinykas. Per 28 minutes, gynėjas pelnė 17 taškų, atkovojo 11 kamuolių, atliko tris rezultatyvius perdavimus ir surinko 26 naudingumo balus.

Kitas rungtynes sūduviečiai žais Spalio 17 dieną (penktadienį), kuomet mėgins palaužti Trakų ekipos pasipriešinimą.

Sūduva-Mantinga: Tautvydas Kliučinykas (11 atk. kam) - 17, Paulius Petrilevičius - 14, Paulius Kleiza - 13, Paulius Abramavičius - 10.

JAZZ-Diremta: Gintautas Kybartas - 22, Renaldas Simanavičius - 10.