Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) iškovojo trečią pergalę iš eilės. Suvalkijos sostinės ekipa namuose 78:74 (22:12, 14:19, 20:12, 22:31) įveikė be Adomo Drungilo rungtyniavusią „Palangos“ ekipą.

Marijampolės ekipa rungtynes pradėjo tokia startine sudėtimi: Casey Coonsas, Tautvydas Kliučinykas, Donatas Sabeckis, Marius Valukonis ir Paulius Petrilevičius.

„Sūduvos-Mantingos“ ekipa nuo pat rungtynių pradžios išnaudojo ryškų pranašumą po krepšiu. Vos su vienu aukštaūgiu rungtyniavusi „Palangos“ ekipa, po pirmų penkių minučių atsiliko devynių taškų skirtumu - 13:4. Mariaus Valukonio vedami aikštės šeimininkai, savo dominavimo nenutraukė ir kėlinio pabaigoje, kuomet įgijo dviženklę persvarą - 18:6. Palangiškių puolėjas Povilas Šakinis taikliu dvitaškiu metimu trumpam kiek sumažino savo komandos deficitą, tačiau kitoje aikštės pusėje Rokas Čepanonis suskubo atstatyti apvalų „Sūduvos-Mantingos“ pranašumą - 22:12.

Antrasis kėlinys prasidėjo nerezultatyviu ir kietu žaidimu. Svečių komandos taškų badą nutraukė Simonas Kymantas, kurio taiklus dvitaškis sumažino „Palangos“ atsilikimą iki aštuonių - 24:16. Neilgai trukus, dviženklę suvalkiečių persvarą atstatė Donatas Sabeckis. (28:18) Vėliau, įsibėgėję pajūrio krepšininkai pasinaudojo sustojusiu marijampoliečių puolimu ir sumažino savo deficitą iki šešių taškų - 31:25. Besitęsiančios „Sūduvos-Mantingos“ klaidos leido svečiams priartėti vos iki dviejų taškų, tačiau iniciatyvos ėmesis Donatas Sabeckis su antrojo kėlinio sirena pateikė sudėtingą tritaškį, taip prieš ilgąją pertrauką savo komandai palikdamas penkių taškų pranašumą - 36:31.

Antroji rungtynių pusė prasidėjo taikliu Arthuro Suttono tritaškiu, po kurio šeimininkų persvara sumenko iki dviejų taškų - 36:34. Marius Valukonis pergudravo Povilą Šakinį, tačiau Deividas Anužis atsakė dvitaškiu. Neilgai trukus, Casey Coons pataikė tolimą metimą, į kurį Erikas Kubilius atsakė tuo pačiu. Vis tik sėkmingas Valukonio žaidimas po krepšiu bei septyni jo pelnyti taškai iš eilės leido suvalkiečiams vėl atitolti dviženkle persvara - 50:40. Į dar didesnę duobę „Palanga“ krito trečiojo ketvirčio pabaigoje, kuomet pradėjo klimpti Sūduvos-Mantingos gynyboje ir po Pauliaus Kleizos dvitaškio, komandas skyrė trylika taškų - 56:43.

Vaizdas aikštelėje nepasikeitė ir ketvirtojo kėlinio pradžioje, kuomet 6:0 spurtavę marijampoliečiai atitolo jau per aštuoniolika taškų - 62:44. Nepaisant to, nepasidavę  svečiai, po Haroldo Venskaus tritaškio priartėjo iki dešimties, o Povilui Šakiniui pridėjus dar vieną, iki septynių taškų. (65:58) Tuomet marijampoliečių komandos aukštaūgis Marius Valukonis realizavo tik vieną baudos metimą, o „Palangos“ gynėjas Ernestas Bružas pataikė dar vieną tritaškį. (66:61) Iškart po to, Haroldas Venskus pelnė penkis taškus paeiliui ir po ilgos pertraukos išlygino rezultatą - 68:68. Sėkmingai gynyboje sužaidę „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkai tuo pačiu pasižymėjo ir puolime - Paulius Petrilevičius pelnė du taškus bei vėl išvedė savo ekipą į priekį - 70:68. Kitoje atakoje Haroldas Venskus sumetė abu baudos metimus, o priešingoje aikštės pusėje, tas pats Petrilevičius galingu dėjimu pataisydamas Kliučinyko metimą, vėl sugrąžino marijampoliečiams dviejų taškų pranašumą. (72:70) Kitoje atakoje Simonas Kymantas turėjo progą išlyginti rezultatą, tačiau jo baudų metimai skriejo pro šalį. Griebęsi pražangų taktikos, palangiškiai suskubo pažeisti taisykles prieš kamuolį gavusį Paulių Kleizą, tačiau pastarasis pasižymėjo šaltakraujiškumu bei prie baudų metimo linijos neklydo. (74:70) Vėliau Deividas Anužis realizavo pirmąjį baudos metimą, o po netaiklaus antrojo, po krepšiu kamuolį sugriebęs Kymantas sumažino aikštės šeimininkų persvarą iki minimumo. (74:73) Kitoje atakoje svečiai ir vėl prasižengė prieš Paulių Kleizą, kuris vėl sumetė abu metimus. Pergalę šeimininkams garantavo sėkmingas Tautvydo Kliučinyko žaidimas. Marijampolietis įtvirtino rezultatą dar dvejais baudų metimais, o gynyboje blokavęs Eriko Kubiliaus metimą, leido „Sūduvai-Mantingai“ švęsti sunkią pergalę - 78:74.

„Sūduva-Manttinga“: Marius Valukonis (12 atk. kam.)  16, Paulius Petrilevičius 12, Rokas Čepanonis 10, Tautvydas Kliučinykas ir Paulius Kleiza po 9.

„Palanga“: Simonas Kymantas (20 atk. kam.) 14, Haroldas Venskus 13, Arthur Sutton ir Deividas Anužis po 12, Ernestas Bružas 10.