Paulius Abramavičius buvo vienas pagrindinių pergalės kalvių

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ antrąjį Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) etapą pradėjo pergale. Marijampoliečiai savų sirgalių akivaizdoje 84:79 (21:19, 15:14, 18:22, 30:24) nugalėjo Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ komandą.

Šiame susitikime Marijampolės ekipai negalėjo padėti traumas besigydantys Marius Valukonis ir Donatas Sabeckis.

Rungtynės prasidėjo kibiu ir lygiu abiejų ekipų žaidimu. Vis tik sužaidus pirmąsias penkias susitikimo minutes, svečių komanda turėjo penkių taškų pranašumą – 13:8. Šeimininkams rezultatą pavyko persverti tik kėlinio pabaigoje, kuomet Paulius Abramavičius taikliu tolimu metimu išvedė savo komandą į priekį – 18:16.

Viso antrojo kėlinio metu iniciatyvos iš savo rankų nepaleidę Giedriaus Žibėno auklėtiniai ketvirčio pabaigoje kiek padidino turėtą pranašumą – Tautvydas Kliučinykas prieš pat didžiąją pertrauką pataikė tolimą metimą ir „Sūduvos-Mantingos“ persvara padvigubėjo iki šešių taškų (34:28). Vis tik marijampoliečių optimizmą kiek sumažino Dainius Vaitelis ir Julius Kazkakauskas, po kurių greitų išpuolių sūduviečių persvara sumenko iki trijų taškų – 36:33.

Rungtynių lūžis įvyko ketvirtojo kėlinio viduryje, kuomet Paulius Abramavičius taikliu tritaškiu sugrąžino savo komandai nežymų pranašumą – 57:55. Neilgai trukus, prabilo ir „Sūduvos-Mantingos“ snaiperis Paulius Kleiza – gynėjas smeigė du tolimus metimus iš eilės ir uostamiesčio komandos atsilikimas padidėjo iki septynių taškų – 69:62. Vėliau klaipėdietis Donatas Norkus pelnė penkis taškus be jokio atsako ir „Naftos-Uni-Akvaservio“ krepšininkai priartėjo iki keturių taškų – 78:74. Nepaisant to, čia pat neišlaikė svečių komandos vyriausiojo trenerio Ryčio Vaišvilos nervai – už ginčus su teisėjais strategas užsidirbo techninę pražangą, po kurios marijampoliečiai prie baudų metimų linijos neklydo ir pastarųjų persvara vėl išaugo iki septynių taškų (81:74). Šio pranašumo Suvalkijos sostinės krepšininkai nebepaleido ir šventė sunkią pergalę – 84:79.

„Sūduva-Mantinga“: Paulius Abramavičius 20, Maksim Shustau (6 rez. perd.) 15, Paulius Kleiza 12, Aivaras Kvedaravičius 10, Rokas Čepanonis ir Paulius Petrilevičius po 9.

„Nafta-Uni-Akvaservis“: Dainius Vaitelis ir Mindaugas Stašys po 16, Donatas Norkus 14, Julius Kazakauskas 13.