Aivaras Kvedaravičius pelnė 18 taškų ir sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes

Marijampolės „Sūduvai-Mantingai“ pavyko reabilituotis po vakarykštės nesėkmės Vilniuje. Marijampoliečiai savų sirgalių akivaizdoje 100:84 (22:25, 22:17, 20:22, 36:20) nugalėjo Molėtų „Ežerūno-Kario“ krepšininkus.

Marijampolės komandos startinis penketas: Aivaras Kvedaravičius, Maksim Shustau, Donatas Sabeckis, Aurimas Kieža, Paulius Petrilevičius.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Ežerūno-Kario“ krepšininkai, kurie jau po pirmų trijų susitikimo minučių buvo įgiję aštuonių taškų pranašumą – 1:9. Vis tik, daugiausia Aurimo Kiežos pastangomis, marijampoliečiams pavyko priartėti prie varžovų ir po pirmojo ketvirčio Molėtų ekipos persvara siekė tris taškus – 22:25.

Antrojo kėlinio viduryje besivejančiųjų vaidmenyje atsidūrė „Ežerūno-Kario“ krepšininkai. Įpusėjus ketvirčiui, Gintautas Matulis dvitaškiu persvėrė rezultatą, tačiau šeimininkai į tai atsakė šešiais taškais paeiliui ir įgijo trijų taškų pranašumą – 42:39.

Po pertraukos svečiams dar kartą pavyko persverti rezultatą – Eimantas Narušis pelnė šešis taškus iš eilės ir Mindaugo Kildišiaus auklėtinių persvara išaugo iki šešių – 49:55. Tačiau nesutrikę aikštelės šeimininkai čia pat atsakė tuo pačiu, taip atstatydami lygybę (55:55). Kėlinio pabaigoje Paulius Kleiza tritaškiu išvedė „Sūduvą-Mantintingą“, tačiau prieš pat ketvirčio pabaigą Eimantas Narušis atsakė tuo pačiu ir taip išlygino rezultatą – 64:64.

Rungtynių lūžis įvyko ketvirtojo kėlinio pradžioje, kuomet Suvalkijos sostinės krepšininkai spurtavo 13:2 ir susikrovė dviženklį pranašumą – 77:66. Tačiau „Ežerūno-Kario“ ekipa nebuvo linkusi pasiduoti ir neilgai trukus sugebėjo kiek sumažinti savo atsilikimą (83:75). Nepaisant to, tai buvo viskas, ką Molėtų ekipa dar galėjo pasiekti ir „Sūduva-Mantinga“ šventė užtikrintą pergalę – 100:84.

„Sūduva-Mantinga: Aurimas Kieža 27, Aivaras Kvedaravičius (5 rez. perd.) 18, Donatas Sabeckis ir Paulius Petrilevičius po 14, Maksim Shustau 10.

„Ežerūnas-Karys“: Evaldas Baniulis (8 atk. kam.) 19, Raimundas Ambrulaitis 17, Eimantas Narušis 16, Gintautas Matulis 12, Deividas Kumelis 10.