Nuotr.:

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (4-0) Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) iškovojo ketvirtąją pergalę. Marijampoliečiai savų žiūrovų akivaizdoje 90:79 (17:19, 23:18, 18:27, 32:15) palaužė Kauno „Žalgiris-2“ (2-2) komandos pasipriešinimą.

„Sūduvai-Mantingai“ šiose rungtynėse negalėjo padėti čiurnos traumą patyręs Ignas Labutis.

„Žalgirio-2“ pralaimėjimą lėmė nuolatinės klaidos. Sūduviečių spaudžiami Tomo Masiulio auklėtiniai iš viso suklydo 24 kartus, kai jų varžovai – 15.

Pirmąją rungtynių dalį Marijampolės klubas kontroliavo situaciją aikštelėje, tačiau po didžiosios pertraukos sugrįžę jaunieji žalgiriečiai pataikė du tritaškius iš eilės ir išlygino rezultatą (45:45). Netrukus sūduviečiai susigrąžino iniciatyvą, tačiau kėlinio pabaigoje Kristupas Žemaitis tritaškiu dar kartą persvėrė rezultatą, o Gytis Masiulis padidino svečių pranašumą (56:62).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai tebeturėjo 6 taškų deficitą, tačiau žaibišku greičiu pelnė septynis taškus be jokio varžovų atsako ir po Dovio Bičkauskio dvitaškio įgijo minimalią persvarą (67:66).

Kaip vėliau paaiškėjo, tai buvo paskutinis kartas, kuomet keitėsi pirmaujanti komanda ir „Sūduva-Mantinga“ iškovojo sudėtingą pergalę.

„Sūduva-Mantinga“: Aurimas Kieža 18, Tautvydas Kliučinykas 15, Gintautas Matulis ir Marius Valukonis po 13.

„Žalgiris-2“: Martynas Varnas 22, Martynas Sajus 15, Laurynas Birutis ir Regimantas Miniotas po 12.