Nuotr.:

Praėjęs Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) turas ir vėl buvo sėkmingas „Sūduvos-Mantingos atstovams. Šį kartą Igno Labučio, Donato Sabeckio ir Roko Stankevičiaus atstovaujama Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) komanda 109:73 (24:17, 22:13, 29:23, 34:20) namuose sutriuškino Aleksandro Stulginskio universiteto (ASU) ekipą, kurios garbę gina Domantas Senda.

Nugalėtojų gretose labiausiai išsiskyrė Rokas Stankevičius. „Sūduvos-Mantingos“ krašto puolėjas pelnė 22 taškus (6/15 dvit., 3/5 trit., 1/1 baud. met.), atkovojo 7 kamuolius ir surinko 23 naudingumo balus.

Neblogai sekėsi ir kitiems sūduviečiams – Donatas Sabeckis pelnė 13 taškų bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus, o Ignas Labutis pasižymėjo pelnydamas 11 taškų bei atkovodamas 2 ašokusius kamuolius ir atlikdamas 2 rezultatyvius perdavimus.

Pralaimėjusiems Domantas Senda per 22 aikštelėje praleistas minutes pelnė 8 taškus, atkovojo kamuolį ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Pergalės nepavyko iškovoti Kauno Kolegijos krepšininkams, kurių gretose rungtyniauja ir Giedrius Stankevičius. Jo ekipa varžovų salėje 85:86 (27:22, 19:21, 15:23, 20:25) nusileido Lietuvos sporto universiteto (LSU) ekipai.

Stankevičius per 24 minutes pelnė 14 taškų, atkovojo vieną ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 16 naudingumo balų.

Turnyrinėje lentelėje vyrauja trivaldystė – po 3 pergales kol kas yra iškovojusios VDU, LSU bei Vilniaus universiteto ekipos. Sendos atstovaujama ASU komanda kol kas lieka be pergalių ir tenkinasi 9 pozicija.