Nuotr.: suduva-mantinga.lt
Nuotr. suduva-mantinga.lt

Kaip ir kiekvieną pirmadienį, dalis „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkų ir vėl grūmėsi Lietuvos studentų krepšinio lygoje (LSKL). Eilinę pergalę iškovojo Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) komanda, kurios garbę šį kartą gynė tik Rokas Stenkevičius. Tuo metu Domanto Sendos ASU bei Giedriaus Stankevičiaus Kauno kolegija patyrė pralaimėjimus.

Be Igno Labučio, Pauliaus Vaitiekūno ir Donato Sabeckio rungtyniavusi VDU ekipa svečiuose 106:87 (15:23, 22:19, 35:19, 34:26) nugalėjo Šiaulių universiteto (ŠU) komandos pasipriešinimą.

Rokas Stankevičius aikštėje išbuvo 9 minutes, tačiau per jas spėjo pelnyti 8 taškus (1/2 dvit., 2/3 trit.), atkovoti 3 kamuolius bei atlikti 2 rezultatyvius perdavimus.

Sėkmingas Domanto Sendos žaidimas neišgelbėjo jo atstovaujamos ASU komandos, kuri varžovų aikštelėje 66:85 (22:21, 11:25, 18:22, 15:17) pripažino Kauno technologijų universiteto (KTU) pranašumą.

Senda per 31 minutę pelnė 15 taškų (5/6 dvit., 1/4 trit., 2/6 baud. met.), atkovojo 2 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 14 naudingumo balų. Sūduvietis kartu su Martynu Pocevičiumi ASU gretose buvo rezultatyviausi žaidėjai.

Ne itin sėkmingai rungtynės susiklostė Giedriui Stankevičiui ir Kauno kolegijos ekipai, kuri svečiuose 64:75 (10:13, 16:18, 12:25, 26:19) nusileido Klaipėdos universiteto (KU) krepšininkams.

Stankevičius rungtynes pradėjo startiniame penkete ir aikštelėje praleidęs 33 minutes pelnė 6 taškus (0/2 dvit., 2/9 trit.). atkovojo 5 atšokusius kamuolius bei blokavo varžovo metimą.